Skocz do zawartości

Interfejs diagnostyczny do e36 zeby zdiagnozować sonde?


Stefan007

Rekomendowane odpowiedzi

witam !! Koledzy mam pytanie : może ktoś użytkuje taki o to interfejs diagnostyczny ?

 

da się nim odczytać błędy i cokolwiek zrobić ??

 

http://moto.allegro.pl/item926546413_diag_opel_97_2004_bmw_87_2004_vag_92_2004_kable.html

 

Interfejs diagnostyczny z 2 liniami K (KKL) -

diagnoza OPEL 1997-2004 + BMW 1987-2004 + VAG 1992-2004

z kablem BMW oraz multiplexerem OBD2

 

Czy program który jest z tym interfejsem jest przejrzysty i czytelny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem auto u znajomego pod właśnie taki (w 100% nie powiem czy identyczny ale tak mi się wydaje) i wykrywało moduły airbag, abs, immobilizer i wszystko poza samym sterownikiem silnika. Jeśli się połączy to błędy pewnie pokaże, jeśli nie to amen. Poszukaj na forum w dziale diagnostyka, tam ktoś zdaje się sprzedawał jakieś dobre interfejsy-przynajmniej się czegoś dowiesz i upewnisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do Nerwusa.jak chcesz kupić Interface to zainwestuj i u niego kup. W dziale Diagnostyka komputerowa sie na niego natkniesz na pewno :D
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tym fejsem zrobisz to co chcesz czyli diagnoze DME ale ten fejs ma problem np. z poduszkami oraz z innymi urzadzeniami jakie wystepuja w samochodzie np. klima airbag ostatnio podjechal compact zeby skasowac Airbag a tu lipa DME widzi i wywala blad przeplywki a Airbagu nie widzi " modul not respond" wiec nie polecam nie to zeby robic komus antyreklame ale jesli chcialbys kupic sprzedam za 90 pln taki sam. Jest malo uzyteczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.