Skocz do zawartości

e46 318i 2002 prosze o pomoc z kodami usterki


de_miro

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego w czym wyskoczyły te błędy ?? ECU, klima, ABS, DSC ??? Rzucasz na rybkę jakieś kody i oczekujesz, że ktoś jest jasnowidzem ??

kolego .. zebym sie na tym znal to bym ci odpowiedzial i bym nie potrzebowal pomocy...bylem u elektryka wykasowal bledy spisal je i powiedzial mi zebym sobie sprawdzil w necie od czego sa.. za usluge nic nie placilem bo zrobil mi to na biegu .....myslalem ze bedzie to latwiejsze "znalezienie bledow"wydaje mi sie ze jak podpinasz pod kompa i wyskakuja kody usterki to nie ma znaczenia czy to bedzie abs czy dsc..kod usterki przynalezy do jednej usterki a nie do dziesieciu usterek.... ale to jest moje zdanie zdanie laika...

moze jest tak jak ty mowisz i z gory przepraszam...

 

ps nie chce zeby mi pomagal jasnowidz wole fachowca kto sie na tym zna lub osobe ktorej sie to przytrafilo...

pisac aby pisac tez mozna .zasmiecac forum ..proponuje tematy ;ktory plyn do spryskiwaczy jest lepszy.lub na ktorej stacji pompowac kola...

 

KONCZE TEN TEMAT..I PROSE O WYKASOWANIE POSTU..pozdrawiam dziekuje za lekcje co mozna znalesc na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego pejot_pl znalazlem tam pare kodow ale naaprowadziles mie na inna droge ...

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=432282

tu znalazlem wszystkie kody ...alee obawiam sie ze jest cos nie tak bo nie pokrywaja sie niekture z tymi samymi kodam i na innych stronach...dzisiaj mi sie juz nie chce bawic z tymi kodami ale wielkie dzieki za pomoc i chyle czola...pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poszukaj to nie boli. Wszyscy nowi czekają na gotowce ...

kris1973... sorry ...

jestem inteligetnym czlowiekiem i nie pisze bzdur..jesli sie na czyms nie znam nie pisze o tym i nie wypowiadam sie na ten temat..widze ze jestes mistrzem swiata i okolic elektryki i elektroniki w samochodach marki BMW...byc moze tez mechaniki...mistrzu !!!

mistrzu!!! jesli jestes taki dobry to prosze o pomoc z malym problemem dla ciebie a duzym problemem dla mnie..mistrzu!!!

mistrzu!!! O laskawy wskaz mi droge po ktorej moge stapac..mistrzu!!!

mistrzu!!! chyba nie jestem godzien czytac twoje posty..

wiedz pajacu nie pisz o tym na czym sie nie znasz.nie zasmiecaj forum !!!ogarnij sie.

chcesz pomoc to pomoz a nie pawasz nienawiscia do karzdego nowego z forum...nie chcesz pomoc to nie pomagaj .szczerze na twoja pomoc nie licze...po c.uj robisz z siebie blazna .. chcesz byc najlepszy na forum miec najwiecej postow byc modelatorem .to sie bracie ucz..ja nie musze bo... ty dasz mi gotowa odpowiedz*

a jak sie nauczysz kultury i oglady mozesz sie wtedy przyznac ze kiedys byles pajacem...

ps.swiata w pojedynke nie naprawisz ...zastanow sie nad slowem forum..pomysl troche..to nie boli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.