Skocz do zawartości

elektryka nie działają wszystkie szyby centralny zamek szybe


ola91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy cos sie dzieje bylo to tak odłaczyłem plusowa kleme zeby zresetwac komputer po podłaczeniu klemy odezwał sie klakson auto odpaliłem i ruszyłem po powroce do domu zauwazyłem brak oswietlenia wew. elek.szyb centralnego zamka wycieraczki działają ale tylko na najwyzszych obrotachi nie ma spryskiwaczy szyb szyber dach sie nie otwiera moze cos jeszcze ale nie miałem czasu sprawdzic gdyz dzis sa ostatki a na dodatek tego strzelil gaz i rozwalił mi nowy przepływomierz a moje auto to BMW 730i M30 bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje za pomoc ja mysle czy to nie przewod cienki ktory podłacza sie wraz z plusem do klemy Edytowane przez ola91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sprawdzałem bezpieczniki ok moduły na oko tez ok ale zamowiłem drugie bo nie mam od kogo podnienic jak macie jeszcze jakies porady to prosze jak sie uporam to napisze oswietlenie wnetrza jest nie ma oswietlenia jak otwierw sie drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zamowiłem będe miał w środe i zobacze zamowiłem o takich samych numerach w pierwsztm poscie jest napisane czego nie ma z tego co czytałem na forum to moze byc ten moduł PS;autu mam od niedawna jest super ale po mału mam go dosyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziś przysłali moduły właśnie wymieniłem przez chwile byłem zły bo nic nie działało myślę sobie sprawdze jeszcze raz bezpieczniki a tu nagle wszystko zaczyna działac i jest super jeszcze zostało mi wymiana przepławki ale wymienie ją jak będe zakładał sekwencje na razie będzie bez. myśle jeszcze nad blosem wiadomo tanszy co wy o tym myślicie dzieki tym ktorzy zainteresowali się mojm tematem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wracam do tematu elektryki a mianowicie na tych modułach co kupiłem wszystko działa ale po jednym dniu rozładowywuje akumulator a co najdziwniejsze to to ze zamieniłem na stare moduły i wszystko działa na moich modułach wytrzymywał trzy dni i dalej jestem w kropce jesli chodzi o akumulator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.