Skocz do zawartości

320d kasowanie licznika km


Ranger

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie dosyć głupie ale chyba coś jest nie tak bo dopadłem instrukcję i powinno działać a nie działa mi kasowanie licznika kilometrów

z tego co wyczytałem po naciśnieciu lewego trzpienia w zegarach powinno wykasować mi licznik km ten obok głównego przebiegu tak ?

bo próbowałem na wył i wł zapłonie gnieść tego cycka i [BAD]

bo prawy jest od zegarka i inspekcji, a ja chce po prostu po zatankowaniu wyzerować licznik czy coś robie nie tak ?

chłopaki pomóżcie bo to moje pierwsze bmw i bardzo powoli je poznaje przez tą paskudną pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krótkie wciśnięcie lewego "cycka" zeruje przebieg dzienny.Jesli u Ciebie nie reaguje na wcisnięcia mozesz miec uszkodzony.Ten "cycek"jest chyba sprzęgniety z mikrowyłacznikiem.Wybuduj zegary zawiez do gostka który naprawia rtv i niech wymieni tego mikrusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lipa tak jak myślałem czy przycisne czy go trzymam 5-10 sek nie zeruje się ;(

 

jest tutaj jakas instrukcja wybebeszenia i rozbierania zegarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz srebrne ramki na zegarach?

Może ktoś jak zakładał to źle poskładał później wszystko do kupy. Przy składaniu trzeba uważać na te dżinksy aby dobrze wskoczyły.

albo ktoś majstrował przy zegarach.

A czy możesz wejść w ukryte menu?

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam srebrnych ringów

btw zastanawiałem się nad ich założeniem (cena ok 70zł)

 

patrzyłem na śruby w daszku mocujące w daszku szafy i też nie widziałem żęby te torxy były ruszane...

 

jak wejść do tego "tajnego menu" ??

dodam że mam radio na kasetę z navi i zmieniarkę w bagażniku CD

 

drażni mnie gdy coś nie działa a szczególnie taka podstawowa pierdoła :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby dostać się do ukrytego menu to właśnie trzeba ok 5 sek przytrzymać lewy przycisk. właśnie ten od kasowania dziennego limitu.

Ale jeśli nigdzie nie wszedłeś to albo masz tak jak pisali koledzy wcześniej uwalony mikrostycznik albo ktoś źle poskładał zegary.

Pytałem o ukryte menu aby sprawdzić czy lewy mikrostycznik nie działa. Ale skoro w nic się nie działo to znaczy że lewy przycisk nie działa.

A czy jak naciskasz to czujesz pod palcem że coś przeskakuje?

Powino być słyszalne takie pstryknięcie.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Panowie, mam podobny problem co kolega Ranger, nie kasuje mi się licznik dziennego przebiegu, ale co dziwne wcześniej nie było z tym problemu, dopiero w zeszłym tygodniu pojawił się ten kłopot. W liczniku nie grzebałem. Jedynie odnoszę wrażenie jakby ten przycisk wpadł minimalnie bardziej do środka, chociaż nie wiem czy to nie mylne wrażenie. Zastanawiam się też po jakim przebiegu licznik sam automatycznie się wyzeruje?? Niby drobnostka ale niestety potrafi mnie poirytować :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam podobny problem co kolega Ranger, nie kasuje mi się licznik dziennego przebiegu, ale co dziwne wcześniej nie było z tym problemu, dopiero w zeszłym tygodniu pojawił się ten kłopot. W liczniku nie grzebałem. Jedynie odnoszę wrażenie jakby ten przycisk wpadł minimalnie bardziej do środka, chociaż nie wiem czy to nie mylne wrażenie. Zastanawiam się też po jakim przebiegu licznik sam automatycznie się wyzeruje?? Niby drobnostka ale niestety potrafi mnie poirytować :?

999 i po wskoczy 000 przynajmniej po lifcie

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie to naprawiłem, rozebrałem licznik (konstrukcja bardzo podobna do licznika aut grupy vag

połamane miałem trzpienie popychające przycisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.