Skocz do zawartości

316i Dławienie ,przerywanie po delikatnym zagrzaniu silnika


piter16614

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem z moim autkiem 316 e36 o tuz jakis czas temu byl problem z zasilaniem pompy paliwowej ale to juz zrobione. Teraz dzieje sie cos innego a mianowicie jak zlapie troszke temp. to zaczyna sie dlawic,przerywac,a jak wtedy wciskam gaz w podłoge to zaczyna reagowac i jedzie normalnie jakis czas,a potem jest to samo :( a i dodam jeszcze ze na wolnych obrotach wtedy spada bardzo az do zgasniecia praktycznie. I pytanie czy ktos juz zetknął sie moze z czyms takim? Z gory dzieki za jakas podpowiedz co tego moze byc przyczyna.

 

______

Zapoznaj się ze sposobem tytułowania tematów i regulaminem. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja również dołączę do was borykając się z tym problemem, u mnie on występuje przeważnie w dużo zimniejsze dni aczkolwiek nie zawsze , czasami i miesiąc dwa jest spokój a czasami co dzień. Dodam że u mnie ten problem występuje przeważnie po pierwszym porannym uruchomieniu silnika no i wtedy(dokładnie w tym momencie) trochę dużo z rury białych spalin leci. Ostatnim razem jak ten problem wystąpił (dodam że było -23 stopnie) wyciągnąłem przepływkę z autka i położyłem ją na kaloryfer na jakieś pół godz. po założeniu autko pracowało idealnie nawet z rury wydobywające się spaliny były w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka wyczyszczona klapka chodzi idealnie nic się nie przycina nie ściągałem jeszcze wieczka aby zobaczyć w jakim stanie jest płyka ,ale zadowolony jestem z tego że jeszcze nikt tam rączek nie pchał bo jest fabrycznie zaklejona. Jak się cieplej zrobi to pewnie podjadę na kompa bo coś mi jeszcze spokoju nie daje grzałka w sondzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.