Skocz do zawartości

nierzetelni forumowicze


studentgrzes

Rekomendowane odpowiedzi

To było skierowane tylko i wyłącznie do ciebie.

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego M-technic akurat nie za bardzo znasz caly przebieg sprawy wiec nie wiesz dlaczego akurat to na Forum wyciagam ta sprawe.Niestety nie da sie inaczej jak ktos od maja 2009 roku cos mi obiecuje i nie dotrzymuje slowa to mam prawo byc wsciekly i podzielic sie z reszta ludzi na Forum. Zajscie to zaczelo sie na Forum i poniekad Forum dotyczy. A odnosnie tego 10 to FankaBmw dal sobie czas do 10 lutego na splate moich wierzytelnosci wiec pozyjemy zobaczymy
raz sprobujesz mocy i już nie chcesz przestać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale gielda jest NIE POLECAM i takie historie tam powinny sie znalesc Kompletnie nic cie nie tlumaczy czemu to jest w seri e32 :duh:

Raport poszedl

raczej tłumaczy... Obiektywnie na sprawę patrząc: informacji w dziale "nie polecam" zwykle się nie czyta... chociażby dlatego że są to wypowiedzi często mocno subiektywne. Także dlatego że np. taki ja nie czytam nic po za "E32", "Ogólnie o 7er", "Sprzedam/Samochody" - takich użytkowników na pewno jest więcej - bo co mnie interesuje 5er, 3er etc.? Tak samo omijam wypociny z działu "Polecam", "Nie polecam".

 

Opisana sytuacja tyczy się użytkownika/użytkowników forum i ich działań na tymże forum. Dział uważam za celnie wybrany bo chodzi o osoby skupione w około E32.

 

Gdyby sprawa została przedstawiona w sugerowanym dziale, wówczas pewnie nawet sama strona zainteresowana by nie wiedziała o jego istnieniu, a autor poprowadziłby jedno postowy-monolog...

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.