Skocz do zawartości

E34 problem z ciepłym nawiewem


brylant3229

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie staram sie ponowić ten temat bo ostatnio mnie zablokowano kupilem wczoraj autko ale ma wade problem z ogrzewaniem po właczeniu słychać że działa wiatrak ale nie grzeje ktoś mi powiedział że to filtr pyłkowy a może nagrzenica POOOOOMOCY jesli zablokują ten temat prosze o kontakt na GG-13124931
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty poszukaj postu gdzie jest filtr przeciwpyłowy i nie narażaj się na blokowanie. : Podpowiem że bez garażu nie zaczynaj, bo niestety trzeba majstrować po lewej stronie panelu sterowania, pod schowkiem który należy zdemontować i odkręcić kilka śrubek... Ale tak jak już pisałem :search:
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zwykła klime czy automatyczną (suwaki czy pokretła?). powietrze leci z nawiewów jakies wogule? ,moze masz pozamekane nawiewy posprawdzaj.. niewiem co masz za silnik pod machą ale niektóre miały pompke elektryczną w układzie chłodzenia umieszczoną pod elektro zaworami nagrzewnic... znajdują sie one pod maską w lewym rogu komory tuz przy podszybiu przykryte czarnym plastikowym deklem lub nie... ale obadasz to napewno, chodzi o to ze ida tam weze z ogrzewania bodajze 3 szt. złap reką i zobacz czy sa ciepłe.. te weze powinny byc w podobnej temp jak waz z chłodnicy na rozgrzanym silniku i fool ogrzewaniu.. no i filtr kabinowy (przeciw pyłkowy) to podstawa co roku na zime sie zmienia.. pozdro daj znac co odkryłes jak masz pompke to powinna brzeczec po zapłonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jak u was z nawiewem na głowę?

u mnie przy ustawionej niskiej temp. chłodny nawiew na twarz działa (podczas gdy z innych nawiewów leci ciepełko) - i to rozumiem, natomiast gdy ustawię temp. powyżej połowy skali już nie da się ustawić chłodnego nawiewu na głowę, a leci samo ciepło. Czy tak jest fabrycznie? Dodam może że mam niedziałającą klimę.

W przypadku ustawienia temp. średniej, z kratki środkowej leci raz ciepłe, a raz zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.