Skocz do zawartości

bmw e39 problem ze złodziejami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam taki problem w mojej e39 ukradli mi przednie grille spryskiwacze na xenony halogeny i wycieraczki... znacie może jakieś firmy gdzie tanio można dostać te części... albo jak zabezpieczyć to aby złodziej miał większy problem z wyciągnięciem wycieraczek.(2 pary już ukradli)
Opublikowano
Wycieracek toniewiem co do spryskiwaczy kup uzywki i przyklej klejem do szyb

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Zebys swoich czasami nie kupil :wink:

 

Gdzies widzialem takie zabezpieczenie:

http://failblog.files.wordpress.com/2009/11/epic-fail-anti-theft-fail.jpg

Wiem, ze pewnie nie jest autorowi do smiechu, ale nie moglem sie powstrzymac :8)

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Opublikowano
Najlepszym zabezpieczeniem bedzie wynajecie jakiegoś garazu Złodzieje wpadaja sobie na osiedlowe parkingi jak do marketu Sam nie jednokrotnie widziałem jak na moje osiedle wjeżdżało auto i oglądali co stoi na na ulicy
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Opublikowano

Niekoniecznie zaraz garaż wynajmować. Ja zostawiam na pilnowanym parkingu.

Pzdr.

Memento Mori :-)
Opublikowano
to juz szczyt zeby z bmw kraść,zero szacunku oby kiedyś trafili na jakiś łysych karków to by się dowiedzieli że kraść nie wolno :)
Opublikowano
Niekoniecznie zaraz garaż wynajmować. Ja zostawiam na pilnowanym parkingu.

Pzdr.

w WARSZAWIE taniej wynajmiesz garaz niz miejsce na strzezonym przynajmniej mieszkajac w centrum, Parking strzezony 250-300zl kosztuje a miejsce w podziemnym juz od 160 zl

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano

No tak....zapomniałem ceny cenami ale stolica to stolica :).....ja w Gdańsku za strzeżony pod domem parking płacę 105 zydla/mc. I dlatego to mi się opłaca. Dzięki za info, bo jak zamieszkam w W-wie, to będę szukać garażu.

Pzdr :)

Memento Mori :-)
Opublikowano
  • Autor
a ja mieszkam w centrum;/ i tak garaż jak trafisz to cud... parking strzeżony jest daleko i nie uśmiecha mi się wstawać do pracy 30minut wcześniej najchętniej to bym dopadł takiego złodzieja i połamał mu ręce(na początek) a nie czai się i kradnie wrrrr Albo kupie nowe wszystko i zamontuje kamerę na auto;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.