Skocz do zawartości

330XiA i przednie półosie


tdobe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czekałem czekałem ukręcałem ukręcałem i się ukręciły same;) dosyć mocno słychać przeguby z przodu, temat po wstępnych rozeznaniach to tylko całe półosie w bmw czy aso oryginały (po regeneracji) za około 2300 pln za sztukę. Czy da się obejść to inaczej? Może się to da regenerować?... problem w tym, że bardzo mało tych autek i nie ma używek, a jeśli bym już nawet znalazł to się da je jakoś sprawdzić?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czekałem czekałem ukręcałem ukręcałem i się ukręciły same;) dosyć mocno słychać przeguby z przodu, temat po wstępnych rozeznaniach to tylko całe półosie w bmw czy aso oryginały (po regeneracji) za około 2300 pln za sztukę. Czy da się obejść to inaczej? Może się to da regenerować?... problem w tym, że bardzo mało tych autek i nie ma używek, a jeśli bym już nawet znalazł to się da je jakoś sprawdzić?

 

pozdrawiam

 

 

ostatnio to przerabiałem , w ASO sprzedają całe półosie

 

ja kupiłem za 750 zł na fakture sam przegub , albo możesz go zregenerować , nówka sztuka z manszetą w komplecie i smarem ,

 

namiary ci podam na priv do tego gościa , specjalizuje się w przegubach do wszyskich marek , na miejscu może ci wymienić

 

ja wymieniłem i jest oki , wczesniej podał mi namiary na niego artoor.s , on też nie miał problemów z tymi przegubami

 

tylko gość jest z warszawy

 

 

starą możesz zregenrować i mieć w razie czego :)

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, całkiem ciekawe rozwiązania...

ja w między czasie znalazłem taką firmę co robi regenerację pod częstochową, dzwoniłem około 550zł, auto na 1-2 dni trzeba zostawić...

przychylam się do tego chyba.

 

A firma co to regeneruje to ta z allegro w linku: http://www.allegro.pl/item849943015_polos_przegub_bmw_x5_x3_330_xd_330_325_xi.html

 

ps. A pro po samych przegubów, już w kilku miejscach słyszałem, że trzeba całe półosie bo osobno się nie sprzedaje przegubów albo sie nie da zamontować... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z dostępnością ale w sklepie fota.pl są dostępne zamienniki firmy GKN (LÖBRO)

lewa półoś kosztuje 940 pln, a prawa 1142 pln.

 

ciekawe czym się różni prawa że jest o 200 zł droższa ?

 

u mnie też mechanik chciał wymieniać całą półoś , jak twierdził nie można kupić samego przegubu :)

 

ja kupiłem nówke sztuke z manszetą - mocno się zdziwił

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.