Skocz do zawartości

320D Problem z chipem dla 136 PS


koroner77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam chipa jak w temacie, kupiłem go i założyłem ale okazało się że mam coś namieszane w kompie i moje autko zamiast przybrać mocy to straciło.

Piszę tego posta ponieważ ktoś może ma ochotę założyć u siebie i sprawdzić czy będzie działał, zaznaczę że jest lutowany.

Chip według specyfikacji daje 30KM / 70Nm i kupiłem go od człowieka który sprzedaje dużo tego i są klienci zadowoleni (allegro)

Jestem z Lublina i wydaję mi się że najlepiej jest go sprawdzić na miejscu, oczywiście mogę go wysłać.

Oczywiście nie chcę żadnych pieniędzy od razu to nie jest sprzedaż "kasa=towar", jeżeli jest ktoś zainteresowany to może sobie założyć i sprawdzić i jeżeli będzie zadowolony wtedy będziemy rozmawiać o pieniądzach.

Piszę aby dotrzeć do grona forumowiczów z Lublina i okolic która może sobie pozwolić na wstawienie tego chipa we własnym zakresie ponieważ koszt to 80 zł u fachowca i sprawdzić, a może ktoś się może podjąć wlutowania bezpłatnie??

Jeżeli są jakieś pytania zapraszam

GG - 2924825

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto w ten sposób wstawia chipa ?

 

wcale ci się nie dziwie że ci nie działa , ciesz się że ci się coś nie zepsuło , każdy program ustawia się indywidualnie do każdego silnika ,

 

poczytaj na forum o chip tiuningu

 

a te chipy sprzedawane na allegro tzwn "uniwersalne" właśnie tyle są warte

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier też zapodał sobie takie wypaśne cudo do C-Klasy. Teraz leży gdzieś na półce w garażu (chip, nie szwagier :D )

Jak ktoś chce, to mu za darmo oddam.

Rado ma rację, ciesz się, że obyło się bez ewentualnych awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.