Skocz do zawartości

[BMW 530D e39]


haXiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , domyślam się ,że były tematy na temat dymu z wydechu jednak po przejrzeniu ich nie do końca mnie one satysfakcjonują . Auto z roku 1999 3.0 184 kuce z m pakietem 187tys km przejechane , do nie dawna wszystko było ok , dziś rano jeszcze jeździłem w pewnym momencie przywaliłem trochę zawieszeniem w jakieś wystające coś na drodze po czym wszystko było ok po paru godzinach wracam wszystko ok zatrzymuję się i ruszam po chwili widzę tonę biało/szarego dymu z wydechu , wylatuje zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku najwięcej jak stoję na światłach i kiedy wrzucę go na obroty powyżej 1 tysiąca i w górę jak wejdzie na 2-3 to kompletnie nic z tyłu nie widać , 1 z mechaników zauważył też kropelki od oleju i mówi ,że to może być coś z silnikiem inny mówi ,że podejrzewa coś z turbiną , zostawiłem go u mechanika zobaczymy co powie ale chciałbym wiedzieć czy ktoś z was może spotkał się już z takim problemem i może sobie z nim poradził albo wie co to może być i ile mogą wynosić koszta naprawy . Z góry dzięki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim auto oddaj do dobrego, sprawdzonego mechanika, bo diesel moze kopcic z wielu powodow choćby ze zlej mieszanki paliwo-powietrze. Moga tez to byc wtryskiwacze czy turbo. Jest wiele prawdopodobnych przyczyn wiec lepiej zeby to robil warsztat ktory sie na tym zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.