Skocz do zawartości

czy mam telefon


sebor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Pytanie do was. A jeśli nie mam takiego modułu bluetooth to czy można coś takiego założyć abym mógł sie komunikować z różnymi telefonami? Mam w podłokietniku jakieś wyjście na jakiś telefon (nie wiem jaki). Co poradzicie? Nadmieniam że sprawdziłem po VIN-ie wyposażenie mojej X5 jak wyszła z fabryki i tam było napisane że posiadam instalacje telefoniczną jakąś biznes. Na stronie BMW jest napisane że bluetooth montowali w instalacji coś tam biznes. No cóż :( . Ja chyba takowej nie mam. Nie wiem o co tu chodzi. Poradźcie coś. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Może ktoś z Was zna odpowiedź. Czy jeśli w samochodzie jest telefon z słuchawką bezprzewodową - S630A AUTOTELEFON MIT SCHNURLOSEM HOERER Telefon samoch. z słuchawką bezprzewodową (dokładnie tak oznaczony) - to powinien być też bluetooth żeby można sparować auto z komórką? Po rozkodowaniu VIN-u nic o bluetooth w wyposażeniu nie piszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do was. A jeśli nie mam takiego modułu bluetooth to czy można coś takiego założyć abym mógł sie komunikować z różnymi telefonami? Mam w podłokietniku jakieś wyjście na jakiś telefon (nie wiem jaki). Co poradzicie? Nadmieniam że sprawdziłem po VIN-ie wyposażenie mojej X5 jak wyszła z fabryki i tam było napisane że posiadam instalacje telefoniczną jakąś biznes. Na stronie BMW jest napisane że bluetooth montowali w instalacji coś tam biznes. No cóż :( . Ja chyba takowej nie mam. Nie wiem o co tu chodzi. Poradźcie coś. :cry:

 

 

Jesle jestes pewny na 100% ze nie masz to na Allegro jest do kupienia modul http://allegro.pl/bmw-e46-modul-bluetooth-e39-x5-e53-ulf-6-931-854-i3481883455.html

 

A laczysz sie normalnie z autem czy cos wyskakuje?? Jesli chcesz dokupic tel to chyba siemensy tam wchodzily. Na Allegro tez sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

lece po instrukcji jak wcześniej i nic nie wyskakuje, żadne diody nie migają - jest tylko komunikat telefon aktywny, pomóżnie jak mozna zresetować telefony jakie były wcześniej może przez to połączy - dodam tylko iż trzymanie 10s guzika parowania nic nie daje. Pomocyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Odświeżam temat.

Mam moduł Bluetooth w bagażniku ale nie mogę sparować telefonu. Jak wciskam przycisk w kierownicy R/T to pokazuje mi się na wyświetlaczu zegarów Actiwe phone. Obok przycisk w kierownicy (taka buźka jak by ktoś coś mówił) przytrzymuje i nic się nie dzieje. Mam Taki sam przycisk w podłokietniku i z nim też nic nie reaguje.

Znaczy że mam aktywny telefon? Tylko jaki? I jak sparować Sansunga Galxy S3.

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.