Witam, kupiłem e53 z zamknietymi drzwiami bocznymi od strony pasażera, zamek centralny nie reaguje w tych drzwiach, zdjałem tapicerkę i sprawdziłem że prąd nie dochodzi do centralki. Czy miał ktoś taki problem. Druga sprawa to przekręcający sie zamek kluczyk w drzwiach od strony kierowcy, bez pilota i prądu auta nie otworzysz - nie jest to chyba normalne i czy może miec to związek z nie działającymi drzwiami bocznymi. ?