Skocz do zawartości

320d problem z kierunkowskazami i światłem


janiś1685047873

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam e46 2001.Pojawił mi się problem z kierunkowskazami i tylnym światłem postoju.Kierunki czasami bardzo szybko migają (tak jak by nie działała któraś żarówka) Ale wszystkie świecą tylko szybko migają raz jest dobrze a raz nie.Drugi problem to prawa lampa postój tył.Na wszystkie sposoby już sprawdziłem miernikiem pokazuje się prąd w kostce około 3,60V po włączeniu żarówki prąd zanika nie mam pojęcia co się dzieje masa w lampie jest OK być może coś dalej ale sam nie mam pojęcia gdzie szukać modułu sterującego światłami mijania i kierunkami lub może przekazniki jakieś nawalają proszę o pomoc.Ps. nie ma śladów rdzy w gniazdach żarówek.Pozdrawiam.Może ktoś już coś takiego z Was miał to by było mi łatwiej coś dalej działać :mad2: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko nie działa mi BC od początku jak kupiłem autko i niewiem czy to coś ze sterowaniem jak tak to gdzie szukać usterki ??? Czy może włącznik się już zużył czyli pewnie te blaszki ścierne w kierownicy.Tak myślę ale niech mnie ktoś poprawi jak zle kombinuje.I ile kupno nowego będzie mnie kosztowało z góry dziękuje i Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś po prostu dołożył dźwigienkę z BC a wcześniej była bez BC , teraz musisz podjechać do kogoś z DISem żeby aktywował pełen BC!!! Koszt Ok 100 zł

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś po prostu dołożył dźwigienkę z BC a wcześniej była bez BC , teraz musisz podjechać do kogoś z DISem żeby aktywował pełen BC!!! Koszt Ok 100 zł

Dzięki za podpowiedz sprawdzę to.Pytałem bo po prostu niektórzy pisali już na innych forach że z niewiadomych przyczyn przestawał działać i po jakimś czasie znowu działał ot tak sobie.Dlatego generalnie w tym roczniku jest już BC ale jak masz racje to sie ------- heheh Dzięki i pozdrawiam

NIE PRZEKLINAJ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny zbieg okolicznosci ale miałem to samo --- co mi nie działało , kierunkowskaz , lampy tylnie, radio, licznik, i halogeny, -------- wina leży w pakietach , z lewej strony od kierowcy ,,,, dokładnie przy lewej nodze na błotniku jest taki mały pakiet .

najprawdopodobniej dostała sie tam woda i nastąpiło zwarcie ,,,, POZDRAWIAM :roll:

Dzięki bardzo najprawdopodobniej to będzie to bo kłopoty się zaczeły kiedy stała 9-11 dni nie garażowana i po tym czasie zaczęły się dziać cyrki tyle że kierunki raz działają normalnie a raz migają jak szalone.A światła z prawej tył postój nie mam chociaż napięcie i masa jest ok w kostce,masz racje to powino być to od wilgoci lub wody.Wielkie dzięki Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam e46 2001.Pojawił mi się problem z kierunkowskazami i tylnym światłem postoju.Kierunki czasami bardzo szybko migają (tak jak by nie działała któraś żarówka)
Witam ,co do tych kierunków to może masz nieodpowiednie żarówki , u mnie n.p. jak założyłem powiedzmy diodowe postojówki do przodu to zapaliły się kierunkowskazy i świeciły non stop (musiałem powrócić do starych żarówek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.