Skocz do zawartości

Odpryski na zderzaku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Dzisiaj ktoś uderzył w zderzak mojego autka czymś zębatym i chyba ciężkim. Nie wiem, co z tym zrobić i proszę o pomoc. Ślady są na prawej, dolnej części tylnego zderzaka. Jest ich kilka, największe mają średnicę 2mm. Niespecjalnie to widać, ale serce boli :( Czy Waszym zdaniem warto próbować zaprawki, czy lepiej od razu do lakiernika? Dzięki za ewentualne wskazówki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw spróbuj pastą np.tempo inwestycja nie jest droga koszt ok 6zł i chwilka czasu.I wtedy zobaczysz czy coś pomorze czy musisz się udać do lakiernika (koszt malowania elementu to ok 100-200zł plus farba(lakier jakieś 30zł za setkę może być trochę drożej jeżeli masz dużo perły w lakierze) i jakiś materiał (podkład i tym podobne). Nie wiem jak w twojej miejscowości ale u mnie tak się cenią lakiernicy
Bardzo Mafijny Wóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie to widać, ale serce boli ...

...jak niespecjalnie,to ja bym zostawił i jezdził. A ten ból serca znam bardzo dobrze,bo sam doświadczyłem małego najechania na tył mojego auta,efekt-dwa małe wgnioty bez odprysku lakieru na tylnym pasie tuż nad zderzakiem,no i przytarty sam zderzak plus kilka rys na nim.Pobolało,pobolało i przestało :wink: Życie niestety jest brutalne,na drodze zwłaszcza,może się zdarzyć,że po polakierowaniu i wydaniu kilkuset złotych sam najedziesz na jakiegoś krzaka i znów to samo-kilka rys...czego Ci oczywiście nie życzę.

Twój wybór.

Pozdrawiam.

KTO SZYBKO JEDZIE, TEGO WOLNO NIOSĄ !!!

http://img529.imageshack.us/img529/5021/qqqwr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.