Skocz do zawartości

Nie działa prędkościomierz


szokol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Racja, ten czujnik firmy krzak działa, lecz czasami komp złapie błąd i świeci ABS i trakcję. Czasami działa czasami nie :)

No fajnie tylko nie zdziw się zima jak wpadniesz z zakrętu.

 

Bo inaczej się jedzie jak wiesz ze nie masz ABS i Tc a inaczej autem z tymi systemami.

 

Jadąc po lodzie mając kontrolę jest ok czasami lekko będzie wspomagać tak samo ABS a jak nagle zaswieca się kontrolki podczas hamowania to będzie niemilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, się tak nie rozjeżdżaj bo nie wiem po co takie mądrości mi tu walisz. Ten czujnik na próbe kupiony. Prędkość pokazuje dobrze. A to, ze sie od czasu do czasu zapali, po czym zgaśnie to ... Komputer łapie błąd przy zapłonie i tylko wtedy. Podczas jazdy mi się nie zapala żadna kontrolka dotycząca abs asc. No chyba, ze zamieli. Więc śpię spokojnie. I nie mow mi o polowicznym naprawianiu mojej beemki bo gdyby nie ja, a jej poprzedni wlasciciel, teraz by nic z niej nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

witam mam problem podobny, wczoraj wieczorem działało, a dzisiaj rano już nie.

Nigdy nic nie wskazywało na podobne objawy. Jak było u was z podświetleniem licznika ??

 

U mnie brak podświetlenia, brak prędkościomierza, brak chwilowego spalania, zawieszony cyfrowy licznik z przejechanymi km, nie chodzą przerywacze od kierunków.

Przy okazji nie mogę włączyć radia, a podświetlenie w nim działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem podobny, wczoraj wieczorem działało, a dzisiaj rano już nie.

Nigdy nic nie wskazywało na podobne objawy. Jak było u was z podświetleniem licznika ??

 

U mnie brak podświetlenia, brak prędkościomierza, brak chwilowego spalania, zawieszony cyfrowy licznik z przejechanymi km, nie chodzą przerywacze od kierunków.

Przy okazji nie mogę włączyć radia, a podświetlenie w nim działa.

 

 

Właśnie wyszedłem z pracy na parking i wszystko znowu działa jak wcześniej.

Chyba jest to problem z czujnikiem bo wczoraj troszkę po błocie pojeździłem do tego mocno lało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

WItam

 

Nie działa mi Predkosciomierz e39. Problem polega na tym że nie mam wskazania predkosci ale działa mi ABS/ASC

 

wymieniłem pompe na inna uzywana i to samo: Działa ABS i ASC nei działa Predkosć.

 

Test Zegarów działa .

 

Nie wiem czy to czujnik brac się za niego jak działa ABS. NA kompuiterze nie znam oprogramownia nie wywalił błedów dotyczacych predkosci i z nia zwiazanych rzeczy

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
i mnie dopadło... tzn nie działa prędkościomierz, ekonomizer, hamulec ręczny, świecą się kontrolki ABS, ESP oraz nie działa tempomat. Akumulator wymieniony na nowy taki sam, brak komunikacji z autem (przez inpa i ista) zero reakcji. I jeszcze na dodatek brak wspomagania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wymień spalony bezpiecznik odpowiedzialny za obd i zegary. Rozumiem, że stało się to przy wymianie aku bez dodatkowego zasilania pod maską?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.