Skocz do zawartości

E32 PROBLEM Z WYCIERACZKAMI I DMUCHAWA POMOCY!!!


BMWE322.5V8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sprawdz modół komfortu. Jest pod tylnim siedzeniem. Wielkości kasety wideo sa tam dwa. Dobrze podmienic od kogos z e32 lub e 34 co wycieraczki prawidlowo dzialaja. Tylko nie kupuj przed podmiana i sprawdzeniem ja w swoim e 34 nakupilem manetek modułow komfortu a potem okazalo sie ze jakis tam kabelek nie laczył i elektryk za 30zł mi to naprawil ale ja mialem inna usterke.

Silniczek nawiemu zdejmuje sie od komory silnika. Musisz odkrecic zbiorniczek wyrównawczy oraz ta wiozke kabli co pod nim jest. Takimi plastikowymi nakretkami na klucz 10. Potem kluczyk nasadowy 7mm i masz do okola dekielka chyba 6 szt wkretów na klucz 7. Odkrecasz odchylasz i widzisz juz obudowe wentylatora dmuchawy. Wyjmujesz osłone z cienkiego plastiku i pod nia juz jest widoczna plastikowa biała opaska. Rozpinasz i musisz sprytnie wyjac czesc korpusu obudowy. Jak zdejmiesz to juz widzisz sdam silniczek. Potem juz dojdziesz sam jak wyjac. troszke sprytu i bedziesz go mial na dłoni

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to, szybkość wycieraczek w e32 zależy od prędkości jazdy. Jeśli stoisz mp. na światłach, wycieraczki same zmniejszają częstotliwość wycierania do bardzo małej (przydatny bajer :P). Jeśli masz uszkodzony prędkościomierz (ja miałem) - wycieraczki będą ledwie machać, ponieważ dla komputera samochód stoi w miejscu. Działają wtedy jedynie na najszybszym biegu. Być może w tym tkwi problem.

 

Pozdro

http://pkp.dnx.pl/bmw/pasek.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.