Skocz do zawartości

wymiana odmy


rafti

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ,jak juz w temacie przedstawilem sprawe ,potrzebuje wiadomosci jak wymienic ta .......... odme umnie,szukalem w wyszukiwarce ale wszystko jest o dieslach wiec sam niewiem,mam proste pytanie czy musze odkrecac kolektor ssacy zeby ta odme i wszystkie wezyki do niej wymienic?,i jezeli tak to jakie uszczelki bede potrzebowal oprocz tej do kolektora czy potrzebne bedzie troche jakis czesci zamiennych ktore sie wymienia przy takiej operacji czy nie,z gory dzieki
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ja tez przymierzam sie do wymiany odmy,z tego co wyczytalem to da sie bez wyciagania kolektora.a dlaczego chcesz ja wymienic?bo u mnie silnik podczas rozgrzewania wibruje,i po konsultacji z mechanikiem padlo na odme (reszte juz sprawdzilem tzn.swiece,cewki,wtryski).zycze powodzenia ,mysle ze po wymianie podzielisz sie swoja wiedza na forum;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak wymieniam odme bo wezyki na bank sa zapchane bo sprawdzalem okolo o 30 procent jest zmniejszona srednica przez nagar ,a wiec jezeli wezyki sa zasyfione to filterek napewno ,mam tez problemy z samochodem ,np jak chodzi na ssaniu zaraz po wlaczeniu to dziwnie szarpie buda dzisiaj np.obrotu skakaly w przedziale 500-800,niewiem czy to odma ale chce ja wymienic a przy okazji wymiany odmy cvhcial bym sprawdzic i przeczyscic krokowy,jeszcze mam inny problem jak jade i wcisne sprzeglo obroty spadaja do 500 i natychmiast do okolo 650,niewiem co to ale kiedys czytalem ze odma moze byc tez przyczyna takiego zachowania poprostu lapie sie czego moge ,bylem na kompie i nic nie wykrylo wiec probuje posprawdzac czesci mechaniczne.
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.