Skocz do zawartości

WYCIĄGNIĘCIE RADIA POMOCY!!!


stasios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam radio professional w moim 120d. Chce podłączyć wzmacniacz i przerobić troszkę audio w moim BMW, tylko nie chce czegoś połamać :) proszę o pomoc w demontażu radia. Resztą się zajmę :)

pozdrawiam

 

Opis demontażu radia fabrycznego BMW (z fotkami):

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=9390

Na pewno pasuje do E87.

 

Przykłady instalacji audio w jedynce (filmy):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko szkoda że to 3- ka a nie 1- ka :) jutro będę walczył ze swoim radyjkiem według instrukcji :twisted: ale może jednak ktoś demontował radyjko w jedynce i wie jak to zrobić?;>

 

W jedynce tak samo, sprawdziłem w TISie, do wyjęcia klimatronika i CCC jak masz użyj sztywnych kart np. telefonicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyciągnąć radyjko!!!! :) tak jak pisaliście.... przez delikatność zniszczyłem kartę do biblioteki :p radyjko wyciągnięte ale teraz mam problem... bo widzę że chyba nie ma wyjścia na wzmacniacz :/ może ktoś coś podpowie jak podłączyć teraz wzmacniacz i subwoofer?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyciągnąć radyjko!!!! :) tak jak pisaliście.... przez delikatność zniszczyłem kartę do biblioteki :p radyjko wyciągnięte ale teraz mam problem... bo widzę że chyba nie ma wyjścia na wzmacniacz :/ może ktoś coś podpowie jak podłączyć teraz wzmacniacz i subwoofer?;>

 

Jakbys napisał że szukasz wyjść na chinche to byśmy nie kazali ci wyciągać radia :D w BMW nie ma fabrycznie w radiu wyjść na chinche, musisz sie wpiąć najlepiej pod tylne głośniki z takim adapterem

 

http://www.allegro.pl/item756894326_hurt_brak_w_radiu_wyjscia_na_tube_kup_adapter.html#gallery

 

lub oddać radio do dobrego elektronika aby wypuścił chinche z przed końcówek mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

elektrykiem to i ja jestem ale jakoś boje się rozbierać to radio bo troszkę kosztuje :D dziękuje wam za pomoc!!! Bez was bym nigdy w życiu nie wyciągnął tego radia :) goście w niby "dobrym" warsztacie elektrycznym chcieli mi demontować schowek itd.... prawie cały pulpit rozbierać żeby radio wyciągnąć :duh: :mad2:

p.s. czy te urządzenie będzie dobrze działać? czy nie straci na tym sygnał?? czy radio BMW ma kod który trzeba wpisać jak się odłączy je od prądu? ;>

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

elektrykiem to i ja jestem ale jakoś boje się rozbierać to radio bo troszkę kosztuje :D dziękuje wam za pomoc!!! Bez was bym nigdy w życiu nie wyciągnął tego radia :) goście w niby "dobrym" warsztacie elektrycznym chcieli mi demontować schowek itd.... prawie cały pulpit rozbierać żeby radio wyciągnąć :duh: :mad2:

p.s. czy te urządzenie będzie dobrze działać? czy nie straci na tym sygnał?? czy radio BMW ma kod który trzeba wpisać jak się odłączy je od prądu? ;>

pozdrawiam

 

Niestety jakość dzwięku nie będzie tak dobra jak bezpośrednio z chinch, ale jest to dobra kompromis, ja nie narzekam. Z tego co się orientuje do niektórych cd jest potrzebny kod, jak jest w 1 nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.