Skocz do zawartości

kluczyk - rozprogramowal sie (rozladowal)??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie wiecie moze jak to jest z tymi kluczykami ??

mianowicie dzis taki mialem problem

rano normalnie otworzylem auto z kluczyka przejechalem 150 km normalnie zamknelem, a po 5 godzinach wracam naciskam a tu mi nie otwiera;/

wkurzylem sie troche otworzylem od kierowcy recznie i tak oto wrocilem do domu :norty:

myslalem ze sie rozladowal ale po przejechaniu znow tych 150km powinien sie naladowac a tu lipa bo jak wrocilem i chcialem zamknac z pilota to nadal nie dziala;/

mozliwe jest zeby sie w jakis sposob rokodowal? bo rozladowac to raczej sie nie mogl (bo klucz mialem z innymi kluczami w kieszeni)

dobrze ze w domu mam drugi wiec kozystam z zapasowego ale tez tu mala niejasnosc bo jak kupywalem auto to ten zapasowy nie dzialal a teraz jakies czary mary i dziala, jakis czeski film mi sie tu robi z tymi kluczami;/

 

macie moze jakies pomysly od czego zaczac szukac przyczyny niedzialania?

 

pozdrawiam

p.s

te kluczyki sa rozbieralne?

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
moze głupia uwaga , ale czy czasem nie zabrałes tego zapasowego ?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Opublikowano
orginalny sam sie laduje po wlozeniu go do stacyjki
Opublikowano
witam

mam pytanie wiecie moze jak to jest z tymi kluczykami ??

mianowicie dzis taki mialem problem

rano normalnie otworzylem auto z kluczyka przejechalem 150 km normalnie zamknelem, a po 5 godzinach wracam naciskam a tu mi nie otwiera;/

wkurzylem sie troche otworzylem od kierowcy recznie i tak oto wrocilem do domu :norty:

myslalem ze sie rozladowal ale po przejechaniu znow tych 150km powinien sie naladowac a tu lipa bo jak wrocilem i chcialem zamknac z pilota to nadal nie dziala;/

mozliwe jest zeby sie w jakis sposob rokodowal? bo rozladowac to raczej sie nie mogl (bo klucz mialem z innymi kluczami w kieszeni)

dobrze ze w domu mam drugi wiec kozystam z zapasowego ale tez tu mala niejasnosc bo jak kupywalem auto to ten zapasowy nie dzialal a teraz jakies czary mary i dziala, jakis czeski film mi sie tu robi z tymi kluczami;/

 

macie moze jakies pomysly od czego zaczac szukac przyczyny niedzialania?

 

pozdrawiam

p.s

te kluczyki sa rozbieralne?

 

 

Też tak kiedyś miałem z e46, kluczyk się rozkodował, trzeba go na nowo zaprogramować, podjedź do gościa który zajmuje się dorabianiem kluczy powinien sobie z tym poradzić w parę chwil. Albo poszukaj na forum bo wydaje mi się, że była gdzieś podana procedura programowania.

 

Kluczyk nie jest rozbieralny. Jest sklejony fabrycznie, można go 'rozciąć' i skleić.

 

Pzdr.

Opublikowano
Otwierajac drzwi z kluczyka wylaczyles opcje z pilota ,kodowanie kluczyka jest proste i jest opisane w ksiazce zrob to sam ,ktora znajdziesz na forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.