Skocz do zawartości

jak wymontować schowek pod klimatronikiem


rychuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktoś z Was wie w jaki sposób wyjąć schowek znajdujący się pod panelem klimatronika. Chce dostać się w jak najmniej inwazyjny sposób do rury prowadzącej powietrze na nogi pasażera. Po wczorajszej reanimacji jeża (okazało się, że tylko styki wtyczki były zaśniedziałe) wykonanej zgodnie z opisem ze strony http://www.6enligne.net/html/faq.php3?faq=145 po złożeniu całości jak daje nawiew na nogi to słychać że dmuchawa pracuje natomiast nic nie wieje. Przypuszczam więc, że źle zamontowałem ten kanał, niestety dojście do niego od strony schowka pasażera jest fatalne więc chce spróbować "oblookać" sprawę z przodu ;).

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie rady.

rychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamykany czy otwierany?

Jak masz tylko taka półke to lekko odegnij go palcami albo czyms nie kaleczacym plastik od dołu i po prosotu pociagnij. na górze sa tylko dwa ząbki i sie na pewno nie ułamia.

A jak masz zamykany to otwórz go, włóż dłoń do niego i naciskajac do dołu ciagnij , jak nie idzie to od góry pociagajac próbuj a jak tez nie idzie to pomóż sobie po bokach.

Ja miałem półkę i kupiłem sobie zamykany schowek tez nie mogłem go za 1 razem wyjac bo sie bałem ze cos połamie, nic trudnego. Smiało tam nie ma prawa sie nic zepsuc. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.