Skocz do zawartości

problem z Siemens BIT II


cypis666

Rekomendowane odpowiedzi

problem jest następujący: tel jest chyba jak najbardziej sprawny ale zachowuje się tak jakby poprzedni właściciel pozostawił w nim swoja kartę. cały czas żąda pinu. w bagażniku w centralce nie ma możliwości włożenia karty bo ta centralka nie ma w ogóle takiej opcji. po włożeniu mojej karty w to miejsce pod telefonem nic się nie zmienia. cały czas żąda pinu a gdy wpisuje swój to wyskakuje ze nieprawidłowy pin. od dłuższego czasu przeszukuję to forum i nie tylko i nic konkretnego nie znalazłem na ten temat. czy jest jakieś inne miejsce poza centralka w bagażniku i pod telefonem gdzie może znajdować się karta sim?? auto to e39 z 2001 a telefon to Siemens BIT II. proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wyjmiesz kartę poprzedniego właściciela to nie chce PIN'u ??

 

Może to nie PIN do karty ??

Masz jakies fotki telefonu ?? - ja mam problem, że działa na kartach ERY a nie moge włożyć ORANGE... a poza tym nie mogę odszukać centralki... :(

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie dziwne bo pod telefonem nie ma karty a w bagażniku w centralce w ogóle nie ma możliwości włożenia karty. to jest taki sam tel jak ten na allegro http://www.allegro.pl/item703221207_telefon_sluchawka_telefonu_bmw_e39_e46_e38_x5_e65.html

czy jest jeszcze jakieś miejsce poza centralka w bagażniku i pod telefonem gdzie może znajdować się karta??

czy poprzedni właściciel mógł ustawić coś w rodzaju dodatkowego zabezpieczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a centralkę znajdziesz w bagażniku nad zmieniarka

zmieniarka jest ustawiona pionowo a nad nią jest Navi - DVD ustawione poziomo... :)

pomiedzy tymi urządzeniami oraz nad DVD już nic nie ma... :shock:

Z boku jest jakieś coś ale to chyba GPS....

Może w bagażniku przy kole zapasowym ???

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To dziwny przypadek, poniewaz jesli masz gniazdo karty sim w podlokietniku i nie ma tam karty, nie powinno meczyc cie o PIN. Byc moze to infantylne, ale ja bym odlaczyl prad od aku na 20 sekund. Byc moze cos sie zwiesilo, bo telefon zawsze pyta mnie o pin podczas odczytu karty sim. Chyba, ze telefon zabezpieczony jest jeszcze jakims innym kodem, nie orientuje sie czy BIT2 mozna zabezpieczyc jakims sprzetowym kodem.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.