Skocz do zawartości

Zmiana wydechu E36 316i


Zarazek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szanowne grono forumowe - mam problem. W zakupionym przez moją skromną osobę BMW wydech łatał, wymieniał, spie....ił (niepotrzebne skreślić) jakiś serwisant z parowozowni - wiem że w 4 cylindrowym silniku nie uzyska się brzmienia 6 cylindrówki ale na Boga tego nie da się słuchać - najgorzej jest kiedy jadę z otwartym oknem i mijam bariery energochłonne albo wysoki krawężnik -dźwięk odbity od nich jest połączeniem pocharatania z rozrywaniem jakiejś szmaty - Zaporożec miał większą kulturę pracy. Silnik pracuje nienagannie a w wydechu nie ma dziór. Wiem że wycięty jest katalizator i wstawiony jakiś drestunik. Pytanie jest takie - co zrobić żeby tego auta nie było słychać? Interesuje mnie jak najmniejszy poziom hałasu z wydechu. Nie chce "sportowego" wydechu od którego boli głowa po przejechaniu kilometra. Z przyczyn oczywistych nie interesuje mnie nowy oryginalny wydech. Czy macie jakieś sprawdzone zestawy które dadzą cisze mojemu BMW w wersji studenckiej?? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, na allegro nawet mozna zakupic. Ja w moim e36 wywaliłem katalizator bo był zapchany na amen, wspawana byla strumienica- i to był błąd- po roku czasu rura na samym zlaczeniu ułamała sie-upaliła, podreperowałen i potem juz kolega nowy własciciel zakupił nowy srodkowy

taklie cós podobne http://moto.allegro.pl/item688884910_tlumik_srodkowy_bmw_316i_318i_90_93.html zrazem z koncowym i wspawał, NASTAŁA cisza.........zadnego wycia, buczenia( bo bez kata to jadac dluzej ponad 90km/h robiło głosno) tak wiec polecam sprawdzona recepte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.