Skocz do zawartości

Biegi kiepsko wchodzą.


much

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogło się wyrobić i co sprawdzić, po prostu takiego kupiłem i biegi kiepsko wchodzą, trochę trzeba się siłować z dźwignią, nie to co u kumpla w e39 tam to jest po prostu bajka biegi. I silnik mi coś przebiera na wolnych obrotach na LPG i na benzynie. Tzn. obroty nie falują, ale słychać że silnik nie równo pracuje. A i jeszcze samochód delikatnie jak się puści kierownice z chodzi na lewo(na trasie uciążliwe) co sprawdzić? POMÓŻCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do skrzyni biegow to zerknij olej czy masz w skrzyni i w jaki on jest stanie. ja mielem odobny problem, podjechalem do mechanika i sie okazalo ze mm tylko 200ml oleju :/ a co do skrecania kół zozrob taki manewr: jedz jednostajnie tak w granicach 50km/h pusc kierownice i gaz do oporu wcisnij. pozniej zrob tak samo tylko ze zamiast przyspieszac, zacznij hamowac. jezeli zacznie skrecac przy ktoryms z manewrow to znaczy ze musisz zbierznosc kół ustawic w warsztacie. warunek jest taki ze musisz jechac po prostej drodze, bo jak wjedzesz w koleiny to zawsze kierownica odbije ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.