Skocz do zawartości

TRZESZCZĄCA DESKA ROZDZIELCZA -LICZNIK?


Wochu01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem BMW E46 1998r i od jakiegoś czasu drażni mnie trzeszcząca na dziurach deska rozdzielcza dzwięk jest podobny do przesywania gumy o plastyk w okolicach licznika,demontowałem już licznik bo myślałem że tam tkwi przyczyna ale widzę że jednak nie, odgłos dobiega gdzieś tak jakby niżej ktoś miał może taki problem bo ja nie mogę namierzyć tych pisków wszystko jest raczej mocno przymocowane i nigdzie nie czuć luzów w kokpicie.Co mogę jeszcze wziąść pod uwage bo wykończy mnie to niebawem :mad2: Proszę o pomoc! :norty:

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz znalazłem powód trzeszczącej deski jak się okazało trzeszczał urwany zaczep od pokrywki pod kierownicą a dokładnie ta cała obudowa co idzie nad pedałami aż po kierownicę ale juz jest ok.A uszczelki dźwi faktycznie jeszcze to mi zostało do ogarnięcia.Na razie silikon do uszczelek nie pomaga!Moze kremem NIVEA spróbuje haha bo tak słyszałem :lol: A z radiem faktycznie pomysł OK Pozdrawiam

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio trzeszczą plastiki w bagażniku. Doprowadza mnie to do szału. W weekend rozbieram cały tył i muszę znaleźć przyczynę. Na lekkich nierównościach czuję się jak w dwudziestoletnim fiacie. Masakra. Nic innego nie trzeszczy tylko plastiki w bagażniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.