Skocz do zawartości

[e46] - klosze lamp xenon po liftingu


michalADM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koledzy mam od jakiegoś czasu problem z dosyć mocno parującymi lampami Xenonowymi w E46 z 2004 roku. Wczoraj zdjołem ramkę zabezpieczającą (górną) i bez zdejmowania kloszy zauważyłem, że klosze - prawy i lewy - są "trochę" popękane w jednym miejscu - na styku z migaczem. Moje pytanie jest takie - czy ktoś może próbował naprawiać takie uszkodzenia? Klejenie, "spawanie", uszczelnianie????? Nowe klosze to koszt ok. 300 PLN, jako, że problem mam z dwoma zastanawiam się nad możliwością naprawy......pęknięcia są niewidoczne bez zdjęcia górnej osłony i migacza....klosze lamp są firmy "AL" - czyli chyba poliwęglan...

 

dzieki , pozdrawiam

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A gdzie widziałeś klosze za 300zl O_O Ja jak jeszcze miałem e46 do swojej z xenonami kupowałem klosze po 80zl za szt w Lubinie na giełdzie. Gostek na allegro też się ogłaszał>D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kolego czy uszczelki pod kloszami nie sa popekane.Ostatnio zdejmowalem klosze aby je polerowac(nawiasem mowiac gdybym wiedzial ze kosztuja 200 zlotych to bym je chetnie kupil, ale nie mam czasu szukac, a w necie nic nie znalazlem) i zauwazylem ze uszczelki byly skruszale mam auto z 2002 roku.

Uszczelki wyczyscilem i posmarowalem niewielka iloscia silikonu(tylko w rowku ktore pozostawily klosze), zamontowalem spowrotem klosze i problem minal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie próbuj też czyścić kloszy od środka, wyrysujesz je

 

ja kupiłem nowe klosze, przejechałem szmatką do kurzu bo troche pyłu padło na klosz , i cały sie zrysował :mad2:

 

także jak kolega mówi , pędzelek lub sprężone powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.