Skocz do zawartości

Pojawil sie problem??!! Amortyzatory?? 530d E60sedan


jaflos

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim pojawil mi sie wczoraj problem mianowicie gdy wysiadlem z auta zauwazylem ze jedna strona czyli prawy tyl troche mi siadl jest kilka centymetrow nizej niz po stronie przeciwnej specjalnie nic nie stuka na rowach moze troszke glosniej czy to moze wina amortyzatora co sie z nim moglo stac ??dodaje ze mam 135tys km przebiegu i zagladalem tam dzisiaj wszystkie gumy raczej na miejscu prosze o pomoc i podpowiedzi.Drugi problem mam taki ze pojawil mi sie komunikat ze mam foulty system poduszek bezpieczenstwa i pasow ??? dodaje ze wczoraj po raz pierwszy uzywalismy wszystkich pasow bezpieczenstwa i nic poszlismy na plaze a samochod zostawilem na parkingu na sloncu wrocilem do samochod po paru godzinach i go uruchomilem i pojawil mi sie ten komunikat sparwdzalem pasy zapinalem je i odpinalem kilka razy wszystko dziala jak trzeba co to moze byc ma ktos jakies sugestie??czy moze to miec jakies powiazanie z tymi amortyzatorami?? dzieki za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do amorów to ci nie pomogę natomiast co do "foulty system poduszek bezpieczenstwa i pasow " to na 99% padla mata zajetości pasażera , poprostu po nagrzaniu zrobiła się miękka i wsiadajac zostala uszkodzona, u mnie tak sie stało jak sprzatałem , za bardzo oparłem sie ręką na siedzeniu i potem to tylko wymiana na nową 350 zl + wymiana lub wlutowanie diody , było gdzieś na forum więc poszukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz luk niedlugo to sprawdze pod komputerem a jest moze mozliwosc ze gdzies ta mata sie odpiela i nielaczy jak tak to gdzie moge to sprawdzic?? jak juz to wymienie mate raczej nie bawie sie w diody bo dla mnie to troche nie humanitarne narazam wtedy siebie na niebezpieczenstwo .w kazdym razie dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.