Skocz do zawartości

zabezpieczenie lakieru i karoseri przed odpryskami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
A jest to usługa dostępna w Polsce?? Jeśli nie to nie widzę sensu dla zakładania takiego wątku w tym dziale.....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dostępna

jest kilka firm, które to robią. Trzeba tylko uważać, żeby bezbarwnej folii reklamowej albo stylizacyjnej nie położyli.

więcej mogę na priva pisać, bo nie chcę nikou reklamy ani antyreklamy robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy co o tym myślicie?

 

Moim zdaniem, usługa jest kierowana do miłośników prezerwatyw

 

Dokładnie :D

 

Bo po co kupuje się samochód? Żeby jeździć czy, żeby się na niego patrzeć i podziwiać???? :mad2: :duh:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie

też myślę, ża samochód jest po to, żeby nim jeździć

i nie martwić się, że trzeba będzie do lakiernika odstawić, żeby parę dni tam odpoczywał.

mi się to zabezpieczenie wydaje bardzo fajne

nie ma problemów z odpryskami lakieru i jest dyskretne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przypominam że to jest dział poświęconym pomocy innym jak coś zrobić samemu a nie do dyskusji nad kwestiami wizualnymi. Za EOT będę usuwał wpisy...

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem aukcje z gotowymi kitami (folia przycięta do konkretnego modelu). w niemczech jest to bardzo popularne. Praktycznie niezaóważalna. Zero zniekształceń. jedynie jak samochód jest brudny, to przy krawędziach folii zbiera się więcej syfu i widać, a jak jest czysty to dobrze się przypatrzeć trzeba. Widziałem na srebrnym lakierze i trudno było się domyśleć, że coś tam jest naklejone. :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ciekawostka - w stanach bardzo popularne , do ochrony lakierów , el zewnętrzych , zmiany wyglądu.

 

PlastiDip

 

To lakier w aerozolu, tworzy matową czarną powłokę jakby gumę ściśle przylegającą do powierzchni którą póżniej można bez problemu usunąć.

Pryskają nim felgi na zimę żeby nie było wżerów , atrapy , maski np na zimę ( efekt jak pomalowanie matem ) a po niej sciągają itp

Jest już do kupienia w Polsce ok 73 zł puszka - tylko czarny

 

Jest bodajże na Masterpart.pl

 

http://www.masterpart.pl/x/koncowka_plastidip.jpg

 

Filmik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.