Skocz do zawartości

Głośniki w półke e46


mototir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakie głośniki do 400zł mogli byście mi polecić w półke z tyłu aby dobrze zagrało pod wzamacniaczem bez tuby?

 

Zainwestuj lepiej w jakieś dobre odseparowane głośniki do przodu, wygłusz ładnie drzwi , wkładając głośniki do tylu będzie brakowało Ci tej " przestrzeni". Pozdro

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o głośniki w półke?:)

Nie wiem jak wygląda tam półka , jeżeli wejdą głosniki 6x9 to wyższe serie HERTZ'A , Infinity Kappa itd. Nie wiem czy zależy Ci na wiejskim dudnieniu czy na jakości :). No ale tak jak wcześniej pisałem ,fajnego efektu na głośnikach z tylu nie uzyskasz.

http://www.allegro.pl/item621969975_hertz_esk_570_idealne_do_forda_sklep_bydgoszcz_fv.html

 

Zacznijmy od tego jakie masz radio ( domyślam się że oryginalne?), kable również są bardzo ważne !. Pozdro

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnica dziur w półkach jest 16,5 cm jeżeli się nie myle. posiadam radio orginalne, ale tylko chwilowo ponieważ mam radio http://allegro.pl/item621258205_sony_cd_mex_1gp_giga_panel_100_sprawne_bcm.html i to bedzie moja podstawa. a zależy mi na głośnym graniu ale także na czystym dźwięku. wzmacniacz mam taki http://allegro.pl/item615148766_blaupunkt_gta_460_800_w.html. tube mi napedzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci coś polecić - uzyskanie czystego dźwięku przy głośnym graniu, to raczej nie Twój budżet - zwłaszcza przy tym wzmacniaczy, radio też nie rewelka.

 

Chcesz basy z półki? Zapomnij.

 

Kup sobie Hertz ESK 165 albo PowerBass L-60C - będzie głośno, ale bez przygotowania półki efekt może być fatalny - żeby nie było, że nie ostrzegałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Hertz ESK 165 albo PowerBass L-60C - będzie głośno, ale bez przygotowania półki efekt może być fatalny - żeby nie było, że nie ostrzegałem...

 

PowerBassy są bardzo dobre jak na swoja cene, wygłusz ładnie drzwi , kup dobre kable i powinno być ładnie :). Radio też nie za dobre jeżeli chcesz odseparowany zestaw :roll2: . Pozdro

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam E46 z jakimś firmowym chłamem w półce ale kolega mototir ma rację, że można by coś z tym zrobić. Często skarżą mi się pasażerowie na "jazgot" wydobywający się z tylnych głośników. A tak w ogóle to nagłośnienie E46 w całości jest mizerne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.