Skocz do zawartości

Luzy na kierownicy oraz hałasujący panorama dach.


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

1. Od dwóch dni wyczuwam lekkie luzy na kierownicy, ktoś wie co to może byc ? Ile będzie kosztować naprawa ?

 

2. No i nęka mnie hałasujący panorama dach, gdy są wyboje, a w Polsce wszędzie są to w środku robi się głosno bo duża szyba podskakuje. Problem znika gdy uchylę dach, ale nie zawsze mam ochotę jeździć z uchylonym. Wyrobiły się uszczelki ? Tylko wymiana wchodzi w grę czy jest na to inny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też lata kierownica przy hamowaniu. Właśnie samochód stoi u mechanika. Koszta... hm... mają taki samochód chyba każdy wie, że łożysko nie kosztuje 30pln, a końcówka drążka 50pln. Dolne sworznie do X5 (bo to mi nawaliło) to koszt ok 1000pln łącznie z wymianą.
Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat koncowka drazka jest w zamiennikach i kosztuje 150 pln ostatnio w mojej tez to wymienialem (powod - stuki na wybojach dochodzace spod auta)

 

@ Marczello,

kurcze widze ze pomimo ze starales sie wybrac dobry egzemplarz to masz strasznie duzo usterek jak widze po Twoich postach i juz sporo dolozyles. Ja swoj kupilem 2 lata temu z USA ponizej 90 000 Pln (full koszty) i do chwili obecnej wydalem okolo 5 000 na konieczne naprawy i przeglady (glownie zawieszenie przod i tyl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mi kierownica nie lata, napisałem 'luzy' bo jestem laikiem i myślałem że tak się to nazywa. Problem jest w tym że gdy lekko ruszę kierownicą w którąś stronę to jest jakby pół milimetra luzu, a kiedyś tego nie było. Wiem że to nic strasznego ale lubię jak mi wszystko gra.

 

Odnośnie marczello, ja też się zdziwiłem że tyle postów z problemami się pojawiło, ale X5 które kupił kosztowało o 30tyś taniej niż inne które można znaleźć na allegro. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Ja kupując swoją X5 musiałem wymienić świecę i akumulator ( o tym mnie poinformował sprzedający ) i teraz wahacze dolne. Wymianu olejów, filtrów i hamulców nie liczę bo to norma przy użytkowaniu. Narazie przejechałem ok. 10-15tyś i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.