Skocz do zawartości

Prośba o zeskanowanie Instrukcji do radia Business E46


-Zygfryd-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję instrukcji obsługi do Radia Business montowanego w modelu E46. Mam radio na kasetę ale instrukcja może byc zarówno od kaseciaka jak i radia z CD. Podstawowe funkcje będą na pewno takie same.

 

Od razu uprzedzając niektóre odpowiedzi :search: : Nie udało mi się tego znaleźć dzięki wszechwiedzącemu Google, a szukałem naprawdę starannie.

 

Jeżeli ktoś posiada tą instrukcję w PDFie będę wdzięczny za konktakt. Ewentualnie proszę aby ktoś kto dostał tą instrukcję razem z kompletem dokumentów kupując samochód poświęcił dla mnie 5 minut i przysiadł nad tą instrukcja z aparatem i porobił zdjęcia. Mam nadzieję że ktoś poświeci chwilę dla dobra mojego i innych userów potrzebujących tej instrukcji.

Pozdrawiam

 

Edytowałem temat postu aby lepiej odzwierciedlał jego treść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja radia z CD, 2001-2004:

http://www.linquist.net/system/files/BusinessCDradioforE462001to2004MY.pdf

 

Do kolegi Adamer: zmieniarka może i jest, ale jeśli już to w bagażniku.

 

PS. wpisałem w google "radio business e46 manual". Link wyżej zapodałem z pierwszej strony jaką wyświetlił google. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że udoowodniłeś że jestem jakiś "nie pełnosprytny" bardzo dziekuję za linka. :cool2:

 

Nie wiem jakim cudem nie mogłem tego znaleźć a szukałem regularnie co kilka miesięcy dość dobrze wertując googla rapidshare i torrenty

 

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Zielo. Zygfryd jest pewnie szczesliwy ;-) Jednak widze ze to co ma Kolezanka Malzonka to jest raczej komputer, polaczony z radiem, CD i Nawigacja. To model E46 z 2004 i do takiego czegos potrzebna bylaby instrukcja. Zmieniarki w bagazniku nie ma jest tylko stacja dokujaca na plytke DVD z nawigacja. Sprzedajacy twierdzil ze zmieniarka jest wbudowana w z tylu za ekranem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat juz nieaktualny. Znalazlem instrukcjje i to na forum :oops: Dotyczy co prawda od rocznika 2004 ale sie przyda:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68496&postdays=0&postorder=asc&highlight=instrukcja+obslugi&start=0

W instrukcji tej nic nie pisze o zmieniarkach innych niz te w bagazniku, wiec koles po prostu kit mi wcisnal ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.