Skocz do zawartości

E36 325i czy E36 328i a może E46 320i


Sikorr

<t>E36 325i - E36 328i - E46 320i ?</t>  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie zastanawiasz miedzy e36 328 a e46 2.0 to chyba nie ma sensu dluzej myslec ;-). 328 ma bardzo porownywalne osiagi z 320. Na papierku wyglada bardzo ladnie 7.3 vs ok 10s. Jak staniesz obok na swiatlach okaze sie jedynka prawie rowno, na dwojce troszke zostaniesz na trojce troszke wiecej. Jak bys z koleji zastanawial sie miedzy m3 a e46 320 to odpowiedz byla by oczywista... Jesli ktos uwaza 328 to jakis potwor chyba zadko bujal sie dobrym autkiem(albo nie jechal 328 ;-) )na mnie nie robi ono najmniejszego wrazenia - jakie wrazenie moze zrobic auto rozpedzajace sie licznikowo na 3 biegu do 160 w okolo 17s? Jak nim wyprzedzasz auta jadace ze stala predkoscia do 120 ( ale bardzo wazne jest podkreslenie wyrazu ze stala!) to ladnie nim mozna wyprzedzic, ale sprobujcie przy predkosci 120 zabrac sie za glupiego lanosa, jak jego kierownik bedzie cisna na maksa - zobaczycie jak bardzo jest to przyjemne... Na autostradzie jest inna bajka, ale w ruchu dwukierunkowym trzeba miec naprawde mocne nautko, aby sprawnie wyprzedzac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal wypasiona 328i coupe niz gola i wesola e46

ale decyzja nalezy do ciebie...

musisz sie zastanowicz nad wyposazeniem ktore ma byc no i nad osiagami no i do tego wszystko dochodzi to iz teraz jezdzisz e36 i pyatnie czy chcesz dalej jezdzic e36 czy juz wolisz czyms innym nowszym??

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2.0 jest też wystarczający, szczególnie na Polskie drogi. Ścigać się przecież nie będziesz. A napewno E46 jest lepsza od E36. Swoją drogą jak dobrze poszukasz, to znajdziesz równie dobrze wypasioną E46 co E36. Różnica w cenie może być naprawdę niewielka i warto wtedy dorzucić te 500-1000Eur. Szczególnie, że kupisz nowszy model, który w przyszłości będzie dużo łatwiej sprzedać za lepsze pieniądze. Niemiecki rynek przebogaty w oferty sprzedaży BMW 3, życzę Ci znalezienia 328i E46 :wink:

Życie jest pełne kompromisów, ale samochody BMW nie znają pojęcia kompromisu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba także wziąść pod uwagę dostępność i wybór 320, 325 I 328... E36...

 

bo cena to dośc istotną sprawą jeżeli wybieramy sobie samochód...

 

325 E36 można nabyć za bardzo przyzwoite pieniądze 9500-12000 są ładne sztuki... z alufelgami czasami full opcja... a dobre 328 są o ponad 6 tys droższe i niekażdy może sobie na nie pozwolić... bynajmniej jak patrzałem na stan co niektórych 328 i ceny - troche mnie to zniechęciło do zakupu 328 więc od jakiegoś czasu poluję na 325 ;) ponieważ lubię kompromis pomiędzy wyglądem, możliwościami i ceną...

 

wiadomo jakby przeszkodą niebyły pieniądze osobiście brałbym to co lepsze czyli 328 [ w ogóle najlepiej M3 ]... ale optymalnym zakupem wydaje mi się E36 325i bdb cena, bdb osiągi, przy śmiesznym wkładzie finansowym [ jeżeli komuś zalezy na koniach ] można zwięszyć osiągi porównywalne z 328, przy zachowaniu dobrych paru tysięcy w kieszeni... :wink:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genocide : E36 325i bardzo ladne za 9500 zl ?? :lol: niezle niezle ...

 

a 328i 6 tysiecy wiecej ?? ...

 

naprawde ciekawe rzeczy piszesz ...

 

a tak wogule : po co odgrzewac kotleta sprzed roku ?? podejrzewam ze gosc juz dawno samochod kupil .. a moze i 3 razy zdazyl zmienic ..

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genocide : E36 325i bardzo ladne za 9500 zl ?? :lol: niezle niezle ...

 

a 328i 6 tysiecy wiecej ?? ...

 

naprawde ciekawe rzeczy piszesz ...

 

a tak wogule : po co odgrzewac kotleta sprzed roku ?? podejrzewam ze gosc juz dawno samochod kupil .. a moze i 3 razy zdazyl zmienic ..

 

ponieważ nie on jeden stoi przed takim dylematem wyboru ;)

ponieważ uznalem że jeżeli ktoś napisał przedemna wtym poście to jest on jeszcze w miare aktualny...

 

a co do cen samochodów... popatrz na ogłoszenia niemieckich komisów / ludzi prywatnych ;) nie wiem co Ciebie tak dziwi...

 

ps. 9500 to bylo jedyne [w miare utrzymane] autko ktore znalazlem w Polsce!... osobiscie bym go niebral bo chce kupic autko przy ktorym "prawie" nic nietrzeba robic... nie w moim guscie bylo... ale jak piszę cena dośc okazyjna bodajże do poprawek lakierniczych ... i dodam ze jest pare jescze autek po nizszej cenie... ale piszę tutaj o samochodach ktore mozna kupic i od razu jechac bez zabawy z blacharką i innymi tego typu pierdolami... a wystarczy dobrze poszukać pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.