Skocz do zawartości

Środek do skóry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Skórze na kierownicy najbardziej szkodzi pot z dłoni.

Dlatego za każdym razem jak myjesz auto z zewnątrz przetrzyj miękką szmatką BARDZO DELIKATNIE zwilżoną wodą kierownicę, gałkę skrzyni biegów oraz podłokietnik.

Co 3 miesiące czyść i konserwuj delikatnymi środkami do skóry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
ja u siebie używam od dawna turtewax- leather cleaner & conditioner; sprawia się znakomicie, skóra mięciutka jak u niemowlaka. W różnych autach ze skórzanym wnętrzem już ten środek stosowałem i w żadnym przypadku nie wyrządził krzywdy
najpiękniejszy dźwięk na świecie- R6 w BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Wszystkie nowoczesne środki do skóry są oparte w 100% na składnikach syntetycznych.

Błąd, nie wszystkie.

Te najdroższe są na bazie naturalnej

 

Pisałem o nowoczesnych nie najdroższych.

 

Dawno udowodniono laboratoryjnie , że w dłużej perspektywie środki na bazie naturalnej jełczeją i mają zgubny wpływ na wykończenie.

Problem, że cześć producentów technologicznie zatrzymało się w latach 80, niestety skóry od tego czasu bardzo się zmieniły. :?

 

Na składnikach naturalnych oparta jest praktycznie cała produkcja najtańszych środków: wszelkiego typu balsamy na woskach pszczelich, pasty na bazie odpadów zwierzęcych i tłuszczów rybich.

 

Wszystkie te środki nijak się mają do poliuretanowych wykończeń, które mamy na nowoczesnej tapicerce samochodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.