Skocz do zawartości

Warto zmienic wtryski w TDS i czy trudno?


Skroczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam takie pytanie...

Znajomy ma do sprzedania wtrsyki z 99r a ja mam z 95 roku bavarke...Chodzi tu o silnik DIZLA nie chodzi tu o wtrsyk sterujacy!! Chcialem sie zapytac czy warto zmienic?? czy to cos da?? bedzie mialo to cos na prace silnika?? Pomoze cos?? Ost. zobaczylem ze wtrysk od strony korka oleju zrobil sie mokry od oleju i jak sie zapali autko to bombelki powietrza sie pojawiaja :roll: I silniik cos mi nie rowno pracuje :( slychac jak nie rowno pracuje :!: Kiedys czytalem na forum ale juz nie moge tego znalesc,ze ktos mial taka sutuacje ze silnik nie rowno pracowal i po regeneracji wtryskow zaczol pracowac jak zegereczek...(nie poamietam o co tam dokladnie chodzilo)

I czy cieszko zmienic wtryski :?: :?: :?:

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz kompletne wtryski to wystarczy klucz do wtrysków i wykręcić. Problem w tym skąd weźmiesz klucz do wtrysków - ja mam sąsiada pompiarza to problemu nie miałem ;). No i też nie wiadomo w jakim stanie kupisz te wtryski. Lepiej będzie pojechać do jakiegoś pompiarza/serwisu regenerującego pompy wtryskowe, na wymianę końcówek i regenerację wtrysków. Będziesz miał pewność że masz nówki, a wydasz niewiele. Nie wiem ile zazwyczaj biorą za robociznę bo zawsze robię sam ale koszt jednej końcówki wtryskiwacza to jakieś 25 - 35zł.

Nie był bym raczej za tą z możliwości że wymiana wtrysków uleczy twój silnik ale zawszę warto spróbować.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.