Skocz do zawartości

520i chodzi prawie jak diesel


pakul520i

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich posiadam od niedawna e34 520i :D ale jednak niechodzi tak jak powinna moim zdaniem ... ma przyśpieche i wogóle ale chodzi jak diesel i troche to denerwuje niejest to głośne u mnie no ale słychać to :( niemam pojęcia co sie stało bo moja bmw nawet niewie co to palenie gumy i niewiem od czego to sie mogło stać ... Prosze o pomoc co sie mogło stać i z góry dziękuje a jeszcze jak by ktoś sie orientował ile naprawa by mogła kosztować to bym bardzo dziękował pozdrawiam wszystkich i naprawde z góry dziękuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj od spodu, może wydech gdzieś pęknięty

 

musisz jednak coś więcej napisać >>> jaki to hałas, skąd dobiega,

 

P.S drogi kolego mówisz, że Twoje bmw nie wiem co to palenie gumy a piszesz, że masz ją od niedawna. Tak ufasz poprzedniemu właścicielowi?

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedys lagune w benzynie i pewnego razu tez zaczela chodzic jak diesel. Powiedzialbys diesel bez dwoch zdan, a to byla benzyna ! I co sie okazalo ? ano rozrzad przeskoczyl bodaj o jeden zab i to byla przyczyna. Jednak jak do tego doszlo to stracila moc dosc wyraznie. Po ustawieniu rozrzadu i wymianie paska chodzila jak dawniej. Moze u Ciebie tez tak sie stalo ? A to przestawienie rozrzadu stalo sie tak ot, bez przyczyny, mechanik stwierdzil ze tak sie moze stac. Nie szalalem nia za bardzo, choc bylo czym pociagnac (2.0T). Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz już wiem co było walnięty wałek rozrządu i krzywka pękła przez niego :( :( ... cykał cykał i sie nacykał ale już dzisiaj mam nowe części i powinienem zrobić :D ....

niepamiętam jak sie nazywa tak profesjonalnie ta krzywka i dlatego tak napisałem pozdrawiam dziękuje za porady szerokości i przyczepności życze :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.