Skocz do zawartości

Kolor nowego jarznika ksenonu


GR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Z dwojga złego faktycznie lepiej, że na żarniku.

Sprzedawca, od którego mam swoje żarniki ostrzegał mnie o tym. Powiedział, żeby po kilkukrotnym wyjmowaniu i zakładaniu bardzo delikatnie podgiąć te styki we wtyczce. Powiedział, że bardzo często nie trzymają dostatecznie mocno, luzują się, powodują iskrzenie i nadpalanie - czyli dokładnie to co u Ciebie. Te blaszki podobno są hartowane i można je przy podginaniu łatwo ułamać, dlatego trzeba bardzo ostrożnie to robić. Ja swoje podgiąłem i odrazu ciężej się zapinały wtyczki.

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Mijają cztery miesiące jak używam żarników Osram'a i mogę dodać do tematu że:

Na Philipsie 85122+ jeżdziłem blisko rok , na Osram 4 miesiące

 

Philips 85122+ - kolor bardzo neutralny, taka ciepła biel, trochę żółty z dodatkiem minimalnej zieleni przy odcięciu w punkcie centralnym ale świecą bardzo mocno, zdecydowanie mocniejsze niż Osram wg. mnie

Osram 66240 - po czterech miesiącach mają barwę bardziej zimno białą (czyli niebieską) niż Philips po roku.

 

W warunkach drogowych ładniej wygląda odblask znaków i tablic rejestracyjnych w świetle Osram, natomiast Philips pokazuje przewagę na mokrym, to zasługa nieco cieplejszej barwy.

Porównanie na ścianie z jednym Philipsem i jednym Osramem nie pozostawia wątpliwości, który jest mocniejszy.

Podobno Philips 85122 i Osram 66240 zachowują się dokładnie tak samo po wygrzaniu ale tego nie mam jak sprawdzić.

 

Wybór należy do Was :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.