Skocz do zawartości

Halogeny zamiast zaślepek?


MaatOhewetBi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dawno mnie tutaj nie było...ale już wracam, bo zamierzam zakupić Bawarkę :cool2: Mam nawet upatrzoną jedną, ale nie ma ona halogenów, a wg. mnie to dodaje uroku. Jak sądzicie, czy zamiast zaślepek w zderzaku można zamontować tam halogeny? To znaczy czy są tam jakieś zaczepy?
Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli fabrycznie nie bylo hal, to ramek na pewno nie bedzie i najwazniejsze, trzeba bedzie zrobic instalacje! Pewnie wlacznik masz tylko na tyl, ten pod wlaczaniem swiatel, wiec tez trzeba bedzie wymienic na dwa przyciski, chyba ze podepniesz pod tyl i beda swiecily razem, ale osobiscie nie polecam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clopaki prosze niech mi ktos kto sie zna napisze mnie jak sie podlancza halogeny Kiedys byl temat i bylo tak fajnie narysowane przekaznik przelacznik bezpiecznik itd Prosze niech ktos to napisze jeszcze raz bo juz szukam z godzine i szlak mnie trafia :( a jest ladna pogoda i chcialbym zamontowac hologeny i ringi :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie podłącze pod ten temat...czy warto kupować ie oryginalne halogeny?? tzn na allegro jest sporo zamiennikow (nowych) ktore sa o polowe tansze niz uzywane oryginalne lampy...kwestia jak to sie sprawuje, czy nie przecieka i czy pasuje bez problemu??ma ktos z Was takie??

doradźcie cos jesli mozecie :)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie na nowo chcesz robic? Tzn cala instalacje chcesz zrobic bezposrednio pod halogeny tak?

kurde prosta sprawa ale niemam rozrysowanego.Kup sobie za pare zeta zestaw z haloeganmi i przekaznikiem i tam powinno byc narysowane co i jak.Przekaznik podlaczyc,kabelki i wsijo.

Jesli nieznajdzieszopisu to daj znac to ci rozrysuje co i jak podlaczyc :)

.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.