Skocz do zawartości

pytanie do fachowców ZEGARY


kmlp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was moze pomoc lub podpowiedzieć co mam zrobić. CHciałbym kupić zegary na allegro http://moto.allegro.pl/search.php?string=bmw&st=gtext&category=622&order=t&buy=0&new=0&pay=0&category=4132 ale kompletnie nie wiem jak po numerach, które napisał właściciel aukcji ustalić czy są do wersji 4 czy 6 cylindrowej.

W moim sprzecie są inne :( Człowiek, który sprzedaje nie wie bo wyjął je z auta w którym nie bylo silnika i nie pamieta.

pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi

kmlp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdlg mnie do 6 cyl bo w 4ero skala do 220 ale nie wiem jak w ISie

Tu sie akurat nie zgodze to ze jest wyskalowany do 240 to nie znaczy ze jest do 6 cyl. w mojej 316 z 96 jest licznik wyskalowany do 240(jest identyczny jak na tej aukcji), natomiast u mojego kolegi w 316 z 93 licznik wyskalowany do 220.Od czego to zalezy to niemam pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
hej asy!

pozwolicie, że powróce do tematu...

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56958515

 

Nie sugerujcie sie zdjeciami. Jest jak powyżej w treści do 220. Człowiek mówi że jeździły w 320 :jawdrop:

 

Czy to możliwe?

 

ja mam takie w 325 (ale jak na zdjeciu do 260)

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbujcie dojść po obrotomierzu, zakresy maksymalnych obrotów chwilowych (przed czerwonym polem-obroty maksymalnej mocy) dla silników o różnej mocy powinny być inne(zakładam, bo jeszcze nie sprawdziłem) co może pomoć to rozwikłać :|

 

EDIT:

-hmm, po szybkiej analizie danych, obrotmierz ma czerwone pole od 6000 obrotów, co jakby sugeruje jednak 4 cylindrowca, w 6 cylindrowcach max obrotów przypada na 5500 do 5900 :| ale nie dam głowy, że się nie mylę !

P.S. mam 325 i u mnie obrotomierz ma czerwone pole od 6250 RPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.