Skocz do zawartości

520i 24V '95 nie odpala.


ubott88

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

3 dni temu zauważyłem w mojej bumce za wysokie obroty, okazało się, że to tylko linka gazu nie odbija, wd40 nic nie dało więc założyłem spręzynke zeby przeczekać do naprawy. umowiłem sie na poniedziałek na wymiane a tu mi wczoraj auto przestało współpracować:( nie wiem co sie mogło stać, nie odpala. kilka miesięcy temu było podobnie, wtedy elektryk powiedział, że to coś z pompą paliwa, naprawił i było si. jestem studentem i nie chce zeby mnie w poniedziałek tam ściemniali więc jak możecie mi pomóc, podpowiedzieć co to może być..? auto kręci, ale nie pali..:( help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sprawdz czy masz paliwo

jak kupilem swoje bmw to szwankowal mi wskaznik paliwa (z reszta do dzis szwankuje) pokazywal ze mam 20 litrow a okaszalo sie ze prawie nic nie bylo i pewnego razu tez nie odpalilem :|

zaciagnelem samochod do mechanika i faktem okazalo sie ze byl pusty bak

http://img11.imageshack.us/img11/6204/e340211.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Ja mam od 2 dni dokładnie ten sam problem, otóż:

 

Rano wstałem i chce jechać do roboty, a tu inaczej niż za każdym razem kręci, ale nie odpala (zawsze odpalał

 

ze pierwszym razem)..Po dłuższej chwili udłąo sie odpalic, doejchalem do pracy i po pracy chce odpalic i juz

 

lipa - kreci, ale nie odpala. Dodam, że mam załozony LPG (STAG-300) i nie mam mozliwosci odpalenia na gazie

 

odrazu. Kuzyn mnie pociagnal 100m i auto złapało na beznynie, poczym przełaczyłem szybciorem na gaz i

 

dojechałem na domu. Przez nastepne dwa dni problem nie istanił, aż do dziś...Stoi na parkingu pod blokiem i

 

nie pali na benzynie (podejrzewam ze na gazie by działał)..

 

Co może być powodem takiego stanu rzeczy? Czy ktoś miał podobny problem?

Jak auto mi przez dwa dni działało to sprawdziłem pompkę paliwa i sobie działała, wiec raczej z nia nie ma

 

problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.