Skocz do zawartości

Jaki Silnik w e36 nadaje się pod turbo albo kompresor ???


davidlive

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jaki silnik z e36 najbardziej nadaje się pod turbo bądź kompresor , oczywiście chodzi mi o doładowanie benzyniaka .Jeśli mam ktoś jakieś konkretne wiadomości, o wysterowaniu tego, o tym co lepsze czy kompresor czy turbo, to prosił bym o pomoc . Chciałbym kupić betkę, myślałem nad M3 ale wole zrobić coś oryginalnego . Jakoś tak mam że muszę coś kombinować, a jeśli w tym kombinowaniu pomoże mi ktoś doświadczony w temacie to wykombinuje coś ciekawego i z mocą .

 

Oczywiście nie chce doładowywać 3.0 albo 3.2 , myślę o mniejszym silniku .

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginale , miałem na mysli to aby nie był to "zwykły" "wolnossak".

Fajnie by było usłyszeć spod maski e36 benzyniaka takie PSSSS Bov'a , to jest coś.

 

Troszke zagubiony jestem jeszcze na waszym forum , staram sie duzo czytac i szukać, ale to troszke potrwa, do tej pory obracałem sie raczej w środowisku Mazdy konkretnie Forda Probe .

Jeśli jest na forum dobrze opisany taki projekt , to prosze o link , będę wdzięczny .

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, przynajmniej wiem do kogo jechać na strojenie, bo wszelkie mody chce zrobic własnoręcznie , mam dojście do taniego chromowania to przynajmniej cos bym sobie "nabłyszczył" pod maska przy okazji rozbierania a może i wyjmowania silnika .

 

Na razie są to tylko moje plany i marzenia , zobacze jak się będzie na dłuższą metę odpychać 2.8 i w tedy zastanowię sie czy pchać sie w koszty .

 

Na razie duzo czytam

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to od razu mowie ze daruj sobie uturbianie a sprzedaj 328 (przeciez sa w cenie) i szukaj m3, w idealnym stanie bedzie chyba juz tylko zyskac na wartości, wiec za 10 lat odsprzedaz z zyskiem, a uturbione 328 predzej czy pozniej pewnie i tak ci padnie, pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od razu mowie ze daruj sobie uturbianie a sprzedaj 328 (przeciez sa w cenie) i szukaj m3, w idealnym stanie bedzie chyba juz tylko zyskac na wartości, wiec za 10 lat odsprzedaz z zyskiem, a uturbione 328 predzej czy pozniej pewnie i tak ci padnie, pozdro...

 

dokładnie...!!!

UWAGA!Brak dachu!

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.