Skocz do zawartości

bagaznik dachowy do coupe???


no1wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

chłopie! bagażnik do coupe trzeba było sobie kupić kombi,albo vana. napewno takie istnieją,ale jak by to wyglądało? chyba że pytasz czysto teoretycznie to sorki!

 

 

i czego sie tak podniecasz :mad2: czasem sa na magnes takie bagazniki a nie do rynienek czy uchwytow jakis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie! bagażnik do coupe trzeba było sobie kupić kombi,albo vana. napewno takie istnieją,ale jak by to wyglądało? chyba że pytasz czysto teoretycznie to sorki!

 

 

 

jezdzisz w gory czasem???lepiej wozic deske czy narty mokre w srodku????bo ma byc ladnie??samochod to nie laurka ,przynajmniej tak mi sie wydaje.jesli kogos urazilem to sorki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BMW 3 Coupe, powinien być napewno. Spytaj w FeuVert lub w NorAuto - mają duży wybór bagażników, także z tańszej półki.

Ja kupowałem do mojej Toyoty Coupe :mrgreen:, dałem coś ok. 200zł. za belki. Tylko zwróć uwagę, czy nie musi być "dodatek" (taka podpórka na dach) do wersji 2 drzwiowej ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bagażnik, i wygląda całkiem nieźle. Niewyobrażam sobie jak mógłbym w inny sposób przewieźć deskę windsurfingową, nieodbierając sobie przyjemności z jazdy BMW. Mam akurat założony i mogę zrobić zdjęcia.

 

p.s.: Panowie nie przesadzajcie, BMW Coupe nie oznacza od razu supersportowego bolidu, w Porshe to rozumiem w kabrio siłą żeczy nie pasuje ;) aby był

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ..., można sobie jeszcze zainstalować worek na narty :) , ale z deską to może być już problem ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

p.s.: Panowie nie przesadzajcie, BMW Coupe nie oznacza od razu supersportowego bolidu, w Porshe to rozumiem w kabrio siłą żeczy nie pasuje ;) aby był

 

 

......bagażnik na rowery? :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bagażnik, i wygląda całkiem nieźle. Niewyobrażam sobie jak mógłbym w inny sposób przewieźć deskę windsurfingową, nieodbierając sobie przyjemności z jazdy BMW. Mam akurat założony i mogę zrobić zdjęcia.

 

 

 

 

 

przeslabys mi fotki jak sie prezentuje furka z tym bagaznikem.i jakbys mogl to zrobilbys zdjecia przy mocowaniach do dachu zebym wiedzial na co mam uwage zwrocic jak podrobke bede kupowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam taki bagażnik, i wygląda całkiem nieźle

 

Jak tylna belka jest zamontowana do dachu?

Widziałem zestaw Thule do aut 2-drzwiowych (bodajże Systen 3D to się nazywa) i w nim tylna belka jest połączona z przednią 2-ma wspomagającymi belkami biegnącymi wzdłuż dachu po bokach. Mogę Cię prosić o zdjęcia na pawel.nurowski@aster.pl??

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.