Skocz do zawartości

Nie działają piloty


zakwas

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wróciłem do domu , zamknąłem auto normalnie pilotem a dziś nie mogę go otworzyć , zapasowy pilot też nie działa , wymieniłem baterię i dalej nic. Otworzyłem auto kluczykiem ale wtedy włączył się alarm ,całe szczęście po przekręceniu stacyjki zamilkł i fura pali. Dodam że żaden guzik (otwieranie ,zamykanie, bagażnik,podświetlenie wnętrza) nie działa tak jakby sygnał nie docierał do auta . Czy to sprawka modułu komfortu ,czy może wzmacniacza anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moje pytanie jest nastepujace: jak powinien dzialac pilot w bmw z jakiej odleglosci. ja musze stac kilka metrow od auta i nakierowac go na samochod. inaczej sie nie zamknie lub nie otworzy. nieraz wogole odmawia posluszenstwa. gdzie mam szukac tego wzmacniacza anteny aby sprawdzic te kable. czy to moze wina czegos innego. prosze o info bo w poprzednim aucie renault mialem to samo, myslalem ze w koncu jak zmienie auto bede mogl je otwierac normalnie anie gimnastkowac sie z kluczem a tu podobnie jest :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć tapicerkę z tylnego lewego słupka i od razu go widać czas całej operacji 1 minuta), u mnie piloty w ogóle przestały działać a podejrzewam że stało się to przez felgi 18 i twarde zawieszenie. Kostki podociskałem ,kabel anteny dokręciłem i jest OK, po wszystkim musiałem zaprogramować piloty(porada z działu zrób to sam działa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jak to rozebrac? patrzylem i nie wiem jak mam wyciagnac oswietlenie ze slupka, a nie chce polamac :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzieki serdeczne. sciegnalem podociskalem wtyczki i dokrecilem antenke. myslalem nad tym aby poodpinac wtyczki i je przeczyscic ale nie wiem czy mi sie ten pilot nie rozkoduje a nie che sie bawic pozniej z nim i z jego kodowaniem. ale jest lepiej. a co jeszcze oprocz tego moze byc walniete? jakis modul? gdzie on sie znajduje jezeli to on. pozdro

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.