Skocz do zawartości

wiping sensor defective


wspak

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie wydaje, ze to czujnik deszczu. Powinno byc moim zdaniem "rain sensor defective", ale "wiping" to wycieranie.

 

Cos mi sie we lbie telepie, ze czujnik deszczu powinien byc wkodowany do systemu, inaczej wycieraczki przechodza w normalny tryb pracy czasowej. Moze sie wykodowal w czasie inicjalizacji?

 

Czy masz objaw pracy czujnika deszczu polegajacy czasami na kilku cyklach wycierania, czasami tylko jeden wystarczy. Moze wycieraczki pracuja w cyklu czasowym zaleznym tylko od predkosci jazdy?

 

A Nygus, myslisz ze wszyscy za granica pracuja na zmywaku? Jakis kompleksik?

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje, ze to czujnik deszczu. Powinno byc moim zdaniem "rain sensor defective", ale "wiping" to wycieranie.

 

Cos mi sie we lbie telepie, ze czujnik deszczu powinien byc wkodowany do systemu, inaczej wycieraczki przechodza w normalny tryb pracy czasowej. Moze sie wykodowal w czasie inicjalizacji?

 

Czy masz objaw pracy czujnika deszczu polegajacy czasami na kilku cyklach wycierania, czasami tylko jeden wystarczy. Moze wycieraczki pracuja w cyklu czasowym zaleznym tylko od predkosci jazdy?

 

A Nygus, myslisz ze wszyscy za granica pracuja na zmywaku? Jakis kompleksik?

 

Dzięki za spore zainteresowanie. Jeśli się wykodował, to co wtedy? Jak go zakodować? Jak włączam dźwignię to tylko raz się włączaja wycieraczki, później dopiero jak jest deszcz.

Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że problem z tym alarmem znika jak spadną krople wody na czujnik. A to dlatego, że ja włączałem jakąś funkcję initialise przez INPA i wtedy pojawiał się ten błąd. gdyby w tym czasie deszcz był to nie byłoby problemu.

 

Natomiast jak powinien działać prawidłowo ten czujnik. Bo jak gasze silnik z włączoną wycieraczką na czujnik deszczu i znowu uruchamiam silnik, to mimo że jest deszcz wycieraczki się nie włączają. Dopiero jak włącze je poprzez przełącznik prędkości wycieraczek to wówczas działają. Czyżby po gaszeniu silnika należało ponownie uruchamiać czujnik przez manetki?

Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.