Skocz do zawartości

Ropa w 525 12V benz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i prosze o pomoc. Nie dawno calkiem przypadkiem wlalem do mojej e34 2.5 12V 5L ropy :mad2: oczywiscie o tym nie wiedzialem ze to ropa. Dzis sie dow ze to byla ropa wiec wlalem jej 15L benz i dolałem 0.5L denaturatu ale to niewiele dalo. Auto ledwie palilo a teraz wogole nawet nie "pierdnie". i co to moze byc??? Wtryski? Świece?? Co jest bardziej prawdobodobne? Pomozcie prosze :modlitwa:

 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam wszystkich Fanow Marki BMW.

Opublikowano
musisz zlac ten mix co to teraz masz w zbiorniku .. i podejrzewam ze filtr paliwa tez sie zapchal tym kislem.. swiece przeczysc ew.wymien i sprubuj odpalic naturalnie uzupelniajac zbiornik tym czym trzeba
Opublikowano

kolego jak wlales 5 l ropy i rozcienczyles 15 l benzyny to masz teraz kaszanke, masz bak 80 l, jakbys zalal bo pelna bo moze bys uratowal a Ty chciales zeby samochod jezdzil na 1/3 ropy to nie WSKa :D:D:D

 

teraz masz lipe, bak do czyszczenia, filtr paliwa do wymiany, filtr weglowy pod maska, byc moze wtryski

 

jak najszybciej musisz doprowadzic mu czyste paliwo, wyczysc bak, wymien filtry, zalej beny ze 20l, sciagnij wezyk doprowadzajacy paliwo do listwy wtryskowej, wsadz go do jakiegos wiadra i krec rozrusznikiem dopuki nie przepluczesz calego ukladu, potem dopiero probuj zapalic, swiece tez wypada zmienic

 

narobiles sobie kaszanki, ale gapowe sie placi

Opublikowano
zawsze myslalem ,ze ropa jest w ziemi, a tu masz ! w zbiorniku. czlowiek caly czas sie uczy !
Opublikowano
  • Autor
No dzieki Wam. Wiem ze za glupote sie placi :mad2: szkoda mi tyklo tej benz bo to 30 min szalenstwa :cry2:
Opublikowano
szkoda mi tyklo tej benz bo to 30 min szalenstwa :cry2:

 

tia, ja bym powiedzial, ze 100km jazdy :8)

Opublikowano
  • Autor

tia, ja bym powiedzial, ze 100km jazdy :8)

 

to zalezy przy jakiej nodze :D

Opublikowano
mile wspomnienie mam z tymi mixami... na praktyce mielismy do mycia czesci taka beczke 100 litrow wlasnie z mixem ....niedaleko byla stacja i sredno raz na tydz ktos chcial spuscic paliwo z baku bo mu sie pomylilo :duh: kasa z praktyki cienka paliwo drogie kumpel mial fiata pande nie bylo co zalac to panda latala na mixie troche dluzej krecila i kopcila ale chodzila :lol: okolo pul roku zanim padla i niedala sie odpalic.. :norty:
Opublikowano
  • Autor
A jak najlatwiej spuscic ta benzyne?? jest jakis korek w zbiorniku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.