Skocz do zawartości

Prośba o zdjecia/schemat wspomagania 316 M40


HubiBMW

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

 

Od jakiegoś czasu walczę z założeniem wspomagania do mojej e36 316 m40 1992. Miałbym do kogoś bardzo gorąca prośbę żeby jeśli posiada taki model lub ma dostęp do takiego modelu to zrobił kilka fotek na których widać będzie jak i co jest dokładnie zamontowane, którędy poprowadzone są przewody itp. Ewentualnie może ktoś dysponuje schematem tego ustrojstwa. Chciałbym jeszcze zapytać jakie różnice mogę napotkać przy modelu ze wspomaganiem i bez niego. Wiem na razie o tym że frez na maglownicy jest inny i ten od kolumny kierowniczej bez wspomagania nie pasuje :mad2: . Czy jest coś jeszcze na co powinienem zwrócić uwagę? Czy końcówki pasują? Rozstaw mocowań jest taki sam?

 

Posiadam następujące części:

Maglownica

Przewody

Pompa

Koło na dwa paski

Dodatkowy pasek do pompy

Zbiorniczek

 

Czy coś jeszcze jest mi potrzebne?

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc! :modlitwa:

 

Pozdrawiam!

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź! Na pewno się przydadzą! Aczkolwiek pokazują one bardzo ogólnikowo jak dokładnie rozmieszczone są części wspomagania w aucie. Oczywiście z pompą i maglownica problemu nie będzie ale już np gdzie jest zamontowany zbiorniczek i jak poprowadzone są kable ciężko się domyślić. Więc dalej bym prosił jeśli ktoś może to o jakąś fotkę od góry i od dołu jak i gdzie to wszystko siedzi.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.