Skocz do zawartości

[E46] 320d reflektory soczewkowe


sojer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłem małego dzwonka moją 46 i mam do wymiany kupę częsci w tym min. przednią lampę. Oryginalnie miałem ksenony i by kupić nową lampę na ksenonie trzeba wydać jakieś 900 zeta więc zastanawiam się czy nie lepiej kupić cos takiego: http://moto.allegro.pl/item530963899_lampy_reflektory_bmw_e46_sedan_01_05_ringi_black.html

albo: http://moto.allegro.pl/item536330600_lampy_ringi_angel_eyes_bmw_e46_01_czarne_depo.html ??

Co o tym myślicie? będzie duża różnica w jakości światła itp.?? opłaca się takie coś w ogóle zakładać?? plus jest taki że to jest z ringami tylko nie wiem jakie to ringi? co z ich trwałością.... pozdrawiam i czekam na porady kogoś kto ma o tym jakieś pojęcie... THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A więc tak, może i w temacie bmw jestem świeży ale paroma autkami już jeździłem. Ksenon a soczewka to zupełnie inna bajka. Jakość doświetlania drogi jest znacząca. Oryginalny ksenon to piękna sprawa bo te bez poziomicy samoróbki to :mad2: . Ja jeśli miałbym taką sytuacje i pieniądze brał bym ksenon. Ale to wszystko kwestia posiadanych finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPO wogóle nie bierz pod uwagę , niska cena = kiepska jakość jak już to coś z IN-PRO ale...... w Twoim przypadku zastanowił bym się nad oryginalnymi ksenonami , biksenonami , poważnie

Zobacz , tu masz wszystko z biksenonem , napisz do gościa i skompletujesz co potrzeba do auta i może cena będzie OK jak więcej kupisz

http://moto.allegro.pl/item515226249_czesci_bmw_e_46_e46_kpl_przod_320d_lampa_xenon.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPO wogóle nie bierz pod uwagę , niska cena = kiepska jakość jak już to coś z IN-PRO ale...... w Twoim przypadku zastanowił bym się nad oryginalnymi ksenonami , biksenonami , poważnie

Zobacz , tu masz wszystko z biksenonem , napisz do gościa i skompletujesz co potrzeba do auta i może cena będzie OK jak więcej kupisz

http://moto.allegro.pl/item515226249_czesci_bmw_e_46_e46_kpl_przod_320d_lampa_xenon.html

 

mam już kupione większość potrzebnych rzeczy, tylko teraz zastanawiam się właśnie nad tymi lampami, wyglądają ładnie tylko jak z funkcjonalnością? nadmieniam że jeżdżę mało 7-10kkm rocznie... więc za dużo w nocy nie jeżdżę, a tras to już prawie wcale... ciekaw jestem czy nie lepiej dla mnie jak za tą samą kase kupie dwa nowe soczewkowe z ringami niż jednego ksenona do kompletu z tym nie zbitym... bo po kupieniu tych soczewek można by sprzedać tego ksenona co mi zostanie... tylko czy skórka warta wyprawki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ju Twoja decyzja i Twoje pieniadze ale wiesz , kiedyś przy sprzedaży auta nawet po VIN wyjdzie że auto miało xenony i co wtedy ?? nasłuchasz się takich rzeczy że auto z dwóch zespawane , tanim kosztem, zrobione bo już nie ma xenonu , pomyśl nad tym VIN wszystko powie o aucie i wyjdzie że miał dzwona a potencjalny nabywca zawsze to widzi z gorszej strony a nie np ze spotkania z sarną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ju Twoja decyzja i Twoje pieniadze ale wiesz , kiedyś przy sprzedaży auta nawet po VIN wyjdzie że auto miało xenony i co wtedy ?? nasłuchasz się takich rzeczy że auto z dwóch zespawane , tanim kosztem, zrobione bo już nie ma xenonu , pomyśl nad tym VIN wszystko powie o aucie i wyjdzie że miał dzwona a potencjalny nabywca zawsze to widzi z gorszej strony a nie np ze spotkania z sarną

 

Właśnie też miałem takie sugestie żeby zrobić jak oryginał tzn. na ksenonie i ku temu się przychylam, jednak myślałem nad dołożeniem ringów i tak trafiłem na te aukcje... nie chcę robić jak najtaniej i nie chce robić tanich imitacji ksenonów, zastanawiam się tylko czy z mojego punktu widzenia jako kierowcy przesiadka z ksenonu na soczewki byłaby bardzo odczuwalna "in minus"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz gdzies pisalem dzisiaj,widzialem dzis e46 z dolozonymi lampami z soczewka.na pierwszy rzut oka ciezko odroznic ze to nie ksenon,zdradza go brak spryskiwaczy i odrobine inny wyglad ringow i soczewki.

wlascicel twierdzi ze malo jezdzi w nocy,glownie w dzien po rzeszowie wiec xenon mu nie potrzebny,a lampy kupil bo mu sie podoba lampa z ringiem.

ale ja na twoim miejscu nawet bym sie nie zastanawial,tylko kupowal ksenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.