Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem.


remikalisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem dzisiaj BMW e36 1.8 Sport/Coupe Beznzyna + Gaz , 300 km podroz do domu po zakupie przebiegala spokojnie i bez problemow , jednakze juz w miescie swoim 1 dnia zaczela sie problemy , mianowice , cos mi piszczy w aucie , nie mam pojecia co to moze byc , myslalem ze klocki hamulcowe , ale gdy nie uzywam hamulcow nadal piszczy , w dodatku zaczela mi sie wyswietlac kontrolka od oleju i akumulatora , kiedy kręce do 2000 obrotow zeby załaczyc gaz ona poprostu gaśnie , na benzynie faluja mi obroty i tez gasnie nieraz uda sie troche przejechac jednak gdy staje auto gasnie.POMOCY !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak jak kolega wyżej pisze. Pasek lub jakieś łożysko. Ale jeśli zapala się kontrolka od aku to tak jakby coś z alternatorem było nie tak za czym idzie z ładowaniem. A wracając do tematu odpalania i falowania po obrotach. Przyczyną mogą być świece lub kable, bądź też to i to. Ale ogólnie dziwne że na gazie chodzi ok a na benzynie nie. Zawsze widziałem odwrotne akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koledze piszczy a zapala się kontrolka akumulatora oznaczająca brak ładowania, to zmieniłbym pasek klinowy napędzający alternator i pompe wody... przy okazji sprawdziłbym czy nie zaciera się/zatarło się łożysko pompy wody lub alernatora... Innej opcji myśle nie ma :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.