Skocz do zawartości

HID - test z "motoru"


osd

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam swoje poczciwe E36 i zwykłe H7 jak widzę użytkowników BMW niestety w dużej mierze są to właściciele E36 z przerobionymi lampami na xenon to myślę iż najwyższa pora aby ktoś zaczął to kontrolować i sprawdzać, xenon made in warsztat pana Mietka oślepia !!! w szczególności na wyboistych drogach i po zmroku jak pada, czy ci kierowcy tego nie widzą hmm ......

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie na kazdym przegladzie albo bedziesz placil wiecej niz norma, albo poprostu diagnosta ci nie podbije, przynajmniej mi na kazdym przegladzie sprawdza swiatla na tej swojej magicznej maszynce, i chyba tam widzi jakie sa swiatla.

ja z przegladu wyjechalem swiecac jednym w lewo, drugim w drzewo

 

Wiadomo, ale przeglad przegladowi nierowny, niektorzy potrafia sie o byle drobnostke doczepic.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje poczciwe E36 i zwykłe H7 jak widzę użytkowników BMW niestety w dużej mierze są to właściciele E36 z przerobionymi lampami na xenon to myślę iż najwyższa pora aby ktoś zaczął to kontrolować i sprawdzać, xenon made in warsztat pana Mietka oślepia !!! w szczególności na wyboistych drogach i po zmroku jak pada, czy ci kierowcy tego nie widzą hmm ......

 

Kwestia czasu, jak jeszcze troche wiecej ludzi zalozy hidy to sie za to ostro wezma.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.