Skocz do zawartości

alarm tanio!


Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje tanio zalorzyc alarm do mojej beci bo jade na wakacjie i cos chce wczesniej zalorzyc . kto ma kogos do polecenia od alarmow krakow -katowice mieszkamn po srodku chrzanow wiec moge dojechac koszty to 300zl leko rozciagliwa.pozdrawiam i czekam na propozycjie .dodam ze zastanawialem sie nad samodzielnym zalorzeniem mama dos dobra stycznosc z elektryka ale nie bmw i tu mama problem moze ktos to robil i moze bysmi sie zgadali .pozdro szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej założyłem alarm Silicon Ultimate CD, kosztowało mnie to 280zł (alarm, syrenka, czujniki uderzeniowe i ultradzwiękowe), mam na niego 2 lata gwar. i opcji też ma dużo. Z montażem nie ma problemu, ja sobie sam montowałem i trochę mnie to zeszło ale podpinałem domykanie szyb (ten alarm ma swój kanał do tego), ryglowanie, odciecia i dodatkowe gadżety. Jak narazie przez 3 miesiące użytkowania nie miałem z nim żadnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje tanio zalorzyc alarm do mojej beci bo jade na wakacjie i cos chce wczesniej zalorzyc . kto ma kogos do polecenia od alarmow krakow -katowice mieszkamn po srodku chrzanow wiec moge dojechac koszty to 300zl leko rozciagliwa.pozdrawiam i czekam na propozycjie .dodam ze zastanawialem sie nad samodzielnym zalorzeniem mama dos dobra stycznosc z elektryka ale nie bmw i tu mama problem moze ktos to robil i moze bysmi sie zgadali .pozdro szymon

 

Założenie autoalarmu to prosta sprawa .Mnie autoalarm kosztował 150 zł .A kupiłem go tylko dlatego poniewaz chciałem miec sterowanie c.zamka na pilota :D

518i LPG - wersja poscigowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorzowie jest firma ktora produkuje dobre alarmy.Wielu znajomych

ma zamontowane alarmy tej firmy i sa zadowoleni.

 

Zakład Elektroniki "STER"

 

41-500 Chorzów

 

ul. Krzywa 14

 

tel. (032) 247-62-54

 

tel. (032) 247-62-36

 

tel. (032) 241-57-12

 

fax (032) 247-57-12

http://images.spritmonitor.de/353206_2.png

353206.jpg?stamp=1263766861 795500.jpg?stamp=1505496641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.