Skocz do zawartości

bmw e46 323ci 170km jak zmienic silnik na 330i 234km


kozi

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zapytanie zamierzam sie z zamiarem zmiany sinika w moim e46 z jednego tylko powodu ze jest on juz dla mnie za słaby! wybór padl na 330 benzyna! co tak naprawdę jest mi potrzebne? czy skrzynia od mojego wozidełka jest ta sama czy moze tylko sprzęgło zmienić? silnik z osprzętem i kompem ok3000 skrzynia 1500zł czy to wszystko?

z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mecze temat malej mocy w moim 323i, z jednej strony pojdzie na to kasa ktora mozna odlozyc i kupic 330i z drugiej strony bardzo zadbane auto ktorego nie chce sie pozbywac...

 

czytalem wiele stronek o takich modach, i juz mnie pomalu zaczyna glowa od tego bolec, bo zmian troszke jest wlacznie z takimi pier-dolami jak pedal gazu, jak dobrze pamietam to kluczyki tez trzeba wymienic bo bedzie nowy imo czy cos takiego...

aktualnie zglebiam temat powiekszenia pojemnosci gdzie baza bedzie moj silnik, czyli z naszego m52b25tu zrobic 328i

moze ktos sie wypowie jak z takimi modami bedzie, co trzeba przelozyc zeby zwiekszyc pojemnosc...

 

ps. mam oferte gdzie z 323i powiekszaja pojemnosc do 3,2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik komplet tak jak mowiles z pedałem elektrycznym kompem ti na allegro widzialem za 6800zł to juz sporo! bo tym bardziej ze drugi kolo ma m3 z osprzetem za 7 i szkrzynia 3 razem 10tys! ale to m3 ! wiem ze jescze wydech by doszedł i zawiecha ale moze gra warta swieczki! albo softturbo lepiej zrobić! jaki jest koszt tej twojjej oferty masz jakies namiary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.noellemotors.de/3_2l_Motor_Basis_BMW_M52_B25_B28.97+M5b6697b6538.0.html :)

 

tez widzialem te graty od m3, zreszta aukcje ma ktos z mojego miasta, na tym forum w dziale sprzedam tez sie oglaszal o ile dobrze pamietam.

 

 

ja narazie mysle cos o lekkim podniesieniu mocy, wydaje mi sie ze najlepiej bedzie mi przerobic go na 328 mysle o cena/efekt. szkoda ze nie mozna jak kiedys w 323i wymienic kolektora :)

ja ogolnie nie jestem milosnikiem mocnego dlubania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wal inny ,most inny,komp,dolot powietrza,z wydechem troche zezby ,więcej nie pamietam dawno temu to przerabialem ogolnie jak masz gdzie dlubac to do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.